EnglishHebrewRussian
תוספת שיער קליפס

תוספת שיער קליפס פתרון קל, יעיל ונכון בשבילך!

נמאס לך מהלחמות, הדבקות, חרוזים או כל שיטת חיבור שמזיקה לשיער הקיים שלך? רוצה גם להינות ממראה מלא, שופע, ארוך ויפייפה וגם לשקם את השיער הקיים? תוספת שיער קליפס היא בדיוק בשבילך!

תוספת שיער קליפס - צורת החיבור:

הקליפסים תפורים לחלק הפנימי של תוספת השיער ומגיעים בגדלים שונים בהתאם לכמות השיער הקיימת ואשר בה הם ייתפסו, באופן זה לא נגרמת תלישת שיער מסיבית בשונה משיטות חיבור אחרות אשר מעמיקות את בעיית הדלילות ומחריפות אותה עם השימוש, תוספות שיער קליפסים מאפשרות רגיעה לשיער וכך לאט לאט השיער יוכל להשתקם, א.מפני שהשיער לא נתלש ומתדלל, וב. משום שאין יותר צורך לעשות בו פן וכדו׳ ולעצב אותו בצורה שיכסה את אזורי הדלילות, תוספת השיער פותרת את זה.

טבעיות התוספות:

תוספות שיער קליפס אלו מותאמות בצורה מושלמת לגוון, סוג, תנועת, אורך וכמות השיער המתבקשת כך שתשתלב לגמרי עם השיער הטבעי שלך, תוספת השיער נבנית לפי מידות ראשך המדויקות בצורה שיכסו את הדלילות ואזורי החיבור יהיו מוחבאים ולא נראים לעין, וכמובן יעניקו מראה שיער מלא, ארוך ושופע.

בתוספות שיער קליפס הקליפסים ממוקמים ומחוברים לתוספת השיער במספר אזורים אסטרטגיים שימתחו את התוספת כך שתשב שטוחה על הראש ולא תבלוט, כמו כן הקליפסים יחזיקו אותה כך שלא תזוז אפילו סנטימטר גם בזמנים בהם את עושה ספורט, רוקדת או עושה כל פעולה אחרת שאת חוששת שתגרום לתוספת השיער לזוז ממקומה.

תוספות שיער הנתפסות בשיטת הקליפסים הן תוספות שיער שלעיתים רבות מגיעות לצורך מילוי והוספה על השיער הקיים, תוספות שיער שבדרך כלל נועדו בכדי להעניק לשיער שפע, עשירות, מלאות ואורך והכל לבחירתך, הן יכולות להגיע במגוון צורות בנייה וגדלים, עוביים ואורכים בהתאם לצורך שלך, לאיזורי הדילול, ולמטרת לבישת התוספת, בין אם זה כשהשיער אסוף בצורות כאלה ואחרות ובין אם הוא פתוח, משוחרר ומפוזר. כמו כן יכולות להיות תוספות שיער שמשמשות גם וגם.

תוספות שיער קליפסים מעבר ליעילות שלהן ולמראה הטבעי לחלוטין שהן מעניקות הן גם ממש קלות לשימוש, אין לך צורך להגיע לספר/לסלון עצמו בשביל להרכיב את התוספת על הראש, את יכולה לעשות את זה לגמרי לבד אחרי הסבר קצר שתקבלי במקום ותוך כמה דקות לשדרג את המראה שלך, בנוסף תוכלי בכל רגע נתון להוריד את תוספת השיער, כך כשאת בבית, רוצה להתקלח ולהתרענן ולחפוף את הראש בלי גורמים זרים עליו, וגם לישון בלי משהו שיפריע לך בלילה, את מחליטה מתי להוסיף ולשדרג את המראה ומתי להיות נינוחה בבית בלי הכובד, יפה ככל שיהיה, על הראש.

אז תוספת שיער קליפס זו התשובה בשבילך אם את מחפשת יופי, אורך, שפע, נוחות, וחוסר תלות בספר, פאות תהילה מעניקים את פתרונות השיער הטובים ביותר והתאמה מושלמת של תוספת השיער אלייך, כל הגוונים, כל האורכים וכל הסוגים, את מוזמנת ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ והתאמה לתוספת שיער קליפס בעבורך.

עוד סיבה טובה למה דווקא תוספות קליפס היא הקומפקטיות של תוספות השיער, ממש כמו אודם שאת לוקחת איתך בארנק בכדי לשדרג ולשפר את המראה במהירות ובקלות כך גם תוספות השיער, אם את הולכת למקום מסוים, לאירוע או אפילו משהו לא מתוכנן שמצריך לפתע הופעה אלגנטית ויפה מהרגיל, את יכולה בקלות לשלוף את תוספות שיער הקליפס שלך ובשתי דקות להקפיץ גבוהה את הלוק שלך, הן גמישות ומתקפלות ונכנסות לנרתיק קטן שיכנס לך לכל תיק, הצורה שלהן נשמרת ולך תמיד ישנה האופציה להיראות יותר טוב ולהרגיש יותר טוב, במהירות ובקלות.
 
יתרון נוסף לתוספות שיער קליפס הוא אפשרויות העיצוב הרבות של תוספות שיער קליפס אלה עם השיער הטבעי שלך, בשונה מסוגי תוספות אחרים (כמו תוספת קוקו, קוקו קליפס או גומיית שיער)כיוון שהן מתחלקות בצורה מדויקת על הראש ובכל אזוריו, ניתן לאסוף את השיער לקוקו, לסדר כצמה, לשים לשיער פזור ועוד ועוד, כל אפשרויות העיצוב פתוחות בפניייך עם תוספות שיער קליפס, ממש כאילו מדובר בשיער .

שתפו חברות!

מאמרים נוספים
פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים
סניפי רחובות
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים

02-5875353

סניף רחובות

08-9458008

פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
סניף ירושלים
סניף רחובות
רחוב עזרא
סניף רחובות
רחוב הרצל