חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימוץ אסתטיקה תרבותית: הקסם של פאות נוכריות

פאה נוכרית
פאה נוכרית היא פאה רגילה לחלוטין ושמה מגיע לא מאחד מפירושיה אשר אומר נוכרי-גוי, אדם שאינו יהודי, כמו שרבים מתבלבלים אלה מפירוש המילה המתייחס לנוכרי-זר, דבר שאינו מוכר וידוע, וכך זה בעצם מתקשר לפאה, כל פאה באשר היא, כיוון שפאה היא בעצם גורם ״זר״ ולא מוכר שמתלבש על הראש ומדמה מראה שיער אמיתי, וזאת בעוד שזקיקי השיער אינם מחוברים וצומחים מתוך הקרקפת של ראשינו, פאות נוכריות מספקות מראה של שיער אמיתי אך אינה חלק מאיתנו .
 
פאות נוכריות יכולות להגיע במגוון סוגים, גוונים, אורכים ועיצובים שונים, כל פאה וטכניקת הבנייה שלה, ישנן פאות הנעשות אך ורק בעבודת מכונה, פאות אשר חלקים בהן נעשו בעבודת יד ואפילו כל הפאה כולה, כך שכל הדברים האלו מתייחסים למטרת הפאה, לאנשים שזקוקים לפאה מסיבות שונות וכמובן בעלי מטרות מראה שונות, כך שכל פאה חייבת להיבחר בקפידה ולהתאים ולשרת את צרכי הלקוחה ולהתאים לה מכל הבחינות כך שתיצור את המראה הטבעי ביותר, תתאים למבנה ותווי הפנים שלה, ומחמיא ותשב כליה הכי יפה.
 

פאה נוכרית היא למעשה שם קוד לכיסוי ראש. תחת ההגדרה של פאות נוכריות ניתן למצוא את כל סוגי הפאות, שכן מדובר כאן בהגדרה מאוד כללית וכוללנית לכיסוי ראש המכיל סוג שיער כלשהו. ניתן למצוא שיער אדם טבעי, ניתן למצוא שיער של בעלי חיים, ואפילו שיער סינתטי.

יש לציין כי יש הבדלה ברורה ובולטת, לפחות כאשר מדובר בשיער טבעי, אשר מבדילה בין שיער לשיער ולכל מוצא של השיער יש את היתרונות והמאפיינים הברורים לו. לכן ניתן למצוא שיער , שיער אירופאי, שיער אסייתי ואחרים.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות:

סוגי פאות נוכריות

בפסקה הקודמת ציינו בפניכם כי פאוה נוכרית היא למעשה שם כולל לכל סוגי הפאות אשר ישנן בנמצא.

אולם, מה הן אותן פאות? הנה רשימה קצרה של מספר סוגי פאות אשר ישנן בשוק כיום; פאות משיער טבעי – שיער אדם, פאות משיער בעלי חיים, פאות משיער סינתטי, פאה רפואית המיועדת לחולים שונים אשר נאלצים לאבד את שיערם לאור הטיפולים הכבדים אשר הם מקבלים לצורכי מרפא, פאות קאסטם – פאה משיער טבעי אירופאי, פאות להדבקה, פאות רשת ועוד.

פאה נוכרית אדמונית קצרה
פאה נוכרית בלונדינית קצרה

התאמת פאה נוכרית פיזית ונפשית

יש להבין כי פאה נוכריות מגיעה בשלל גוונים, צורות וגדלים, ועל כן יש לבדוק היטב בטרם רוכשים פאה, האם היא מתאימה לכם מבחינת גודל וצורה – האם היא נראית טוב עליכם, האם היא יושבת על ראשכם בנוחות וכדומה.

יתרה מכך, האדם אשר רוכש פאות מכל סיבה שהיא, חייב במהלך תהליך הרכישה לבדוק כי הוא מרגיש בנוח עם הפאה.

אין אנו מתכוונים לחזור על דברינו מתחילת הפסקה, אלא לתת דגש כי האדם אשר רוכש פאה חייב להרגיש בנוח להסתובב איתה על ראשו מבחינה רגשית. חיבור בין לקוח לפאה הוא קריטי להצלחתה של הפאה לשרת את מטרתה ועל כן יש ליצור חיבור מתאים בין השניים כבר מן ההתחלה.

מי שוותיק ואמין בתחום, יאמר לכם כי זו הנקודה הקריטית ביותר בכל תהליך הרכישה של פאה נוכרית, ועל כן יש לתת לה דגש מורחב.

כבר לפני שנים רבות הייתה קיימת פאה נוכרית, זה החל באירופה ולאו דווקא בשביל נשים דתיות אלה זו הייתה אופנה בפני עצמה.
שופטים ואנשים מכובדים שיכלו להרשות לעצמם פאות חבשו אותן אך ההבדל בין הפאות של פעם לפאות של היום הוא אדיר וכמעט לא ניתן לעשות את ההקשר ולראות קווים משותפים בין הפאה הנכרית של פעם ושל ימינו אז במה זה בעצם מתבטא? תמשיכו לקרוא ותבינו הכל …
 
בעבר פאה נוכרית יוצרה משיער באיכות ירודה, כמו גם צורת בנייתה, אשר מיד אפשר היה להבחין שהאדם מולנו חובש פאה.

הפאה גם לא הייתה נראית טוב לאורך זמן והיה צורך בהחלפתה בתדירות גבוהה, השיער היה נשזר על רשת הפאה בקבוצות ולא בעבודת יד.

לעומת זאת היום פאות בנויות בטכנולוגיה כל כך מתקדמת כך שלא תוכלו להבחין כי מדובר בפאה ולא בשיערו הטבעי של האדם.

יש גם שכלולים של חלקי הפאה למשל ״סקין״ -חלק דמוי קרקפת אשר עליו נשזרות השערות כל שערה בנפרד מה שיוצר מראה קרקפת טבעי לחלוטין.

נוסף על כך ישנו חלק ה״לייס״ רשת שקופה שעליה גם כן נשזר השיער שערה שערה ומדמה את קו צמיחת השיער המקורי של האישה.

ישנן גם פאות הבנויות בצורה מעגלית ומאפשרות איסוף הפאה לקוקו וכדו׳ בקלות רבה ובמראה טבעי לגמרי.  שיטות כאלה ורבות אחרות מצעידות את הפאות למאה ה21 ומאפשרות מראה מדהים טבעי שופע של שיער.

מאמרים נוספים

לסיכום

בעולם הפאות, לעתים קרובות אנו מוצאים את עצמנו מחפשים את התספורת המושלמת ההיא שלא רק מוסיפה זוהר אלא גם מציעה מגע של פיתוי אקזוטי.

שימוש בפאה נוכרית מעניקה אפשרות מרתקת ומסקרנת שלוקחת את חבישת הפאות לרמה חדשה לגמרי. פאות נוכריות עשויות משיער שמקורו במדינות שונות ברחבי העולם, כמו ברזיל, הודו או מלזיה.

כל אחת מציעה את המאפיינים הייחודיים שלה. מהתלתלים העזים של פאות ברזילאיות ועד לקווצות החלקות והמשייות של פאות הודיות, פאות נוכריות מספקות הזדמנות לחקור מרקמים, צבעים וסגנונות שונים שאולי לא יהיו זמינים בקלות בשיער הטבעי של עצמך.

עם האיכות האותנטית והרבגוניות שלהן, פאות זרות מציעות הזדמנות לאמץ אסתטיקה תרבותית אחרת ולהוסיף אלמנט של ריגוש לסגנון האישי של האדם.

אז, בין אם אתה מחפש מגע של כשרון ברזילאי או כדי ללכוד את תמצית היופי ההודי, פאה נוכרית יכולה להיות המפתח לפתיחת מראה חדש ושובה לב לחלוטין.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: