EnglishHebrewRussian
image2

פאות לנשים

למרות שמזג האוויר הישראלי אינו אופטימלי לחבישת פאות לנשים הרי שדווקא בארצנו קיים שוק נרחב למוצריםאלו. שורשי שוק זה נעוצים במצוות הדת היהודית שחלות בעיקר על היהודים האורתודוכסים יותר ומגבילות את הנשים מחשיפת שיערן הטבעי בחברה ובעיקר ליד גברים.

פאות לנשים הן פתרון לנשים אלו שהיו צריכות עד כה להסתתר מתחת לכובעים ומטפחות אשר היו מעוותות את המראה הנשי ופוגעות בו ובתדמיתן האישית של הנשים הללו. לצורך שימור מראן הנשי של הנשים הדתיות, ניתנו היתרים דתיים לגילוח השיער הנשי ושימוש בפאות כתחליף לכובע. באופן זה מחזירים על ידי פאות לנשים דתיות את המראה המטופח והנשי האבוד.

לא רק לדתיות

נשים רבות סובלות מהתדלדלות טבעית של שיערן עקב נשירה וזהו מצב העשוי להביא במקרים קיצוניים עד להתקרחות של ממש. כמו כן קיים מגזר של נשים העוברות טיפולים כימותרפיים המביאים לנשירה כמעט מידית של השיער כולו. פאות לנשים אלו יכולות להחזיר אלמנט מרכזי ביופיין ולשפר את מצבן הנפשי תוך שהן מאפשרות להן לנוע ולחיות בחברה האנושית, ממש כרגיל.

כדאי לזכור

שיער יפה ומעוצב מהווה מקור חשוב לביטחון העצמי של האישה ומרכיב חשוב ביופייה. פאות נשים המיוצרות בימינו אלו עשויות באופן כה מקצועי עד כי לעתים קרובות אין הבדל למתבונן מן הצד בין שיער טבעי של ממש ובין פאות לנשים העשויות משיער טבעי גם הן.

פאות לנשים

פאות לנשים, צירוף מילים כל כך כללי לתחום כל כך רחב, עולם הפאות לנשים הוא עולם ענק ומגוון הכולל בתוכו פאות בצורות בנייה שונות, בצבעי שיער המתהדרים בכל קשת הצבעים הרחבה הקיימת לשיער, עיצובים ותספורות אופניותיות שמתחלפות ומגיעות בכל תקופה או עונה עם טרנד חדש וכמובן הסטייל האישי של כל אחת מאיתנו, הפאה שמרגישה לה ״הכי בבית״ הכי טבעי או אולי איך ששיערה שלה נראה פעם ואולי איזה חלום שמתגשם על איך תמיד רצתה ששיערה יראה.

פאה בשבילנו הנשים היא דבר כל-כך אישי וקרוב אלינו, היא כתר ראשנו, ועם כל פאה ועיצוב שונה אנו מרגישות אדם שונה, אז רגע לפני שאתן בוחרות פאה נשים יקרות קחו רגע לחשוב מי אתן רוצות להיות עם הפאה הזו? אתן לפני חמש עשרה שנה? המראה ההוליוודי השופע והנוצץ? העיצוב הקליל והנוח? הסטייל המיוחד והחדשני? ואולי גרסא משופרת של מראה השיער העכשווי שלכן? מה שלא תבחרו ומה שלא תחפשו למצוא קיים אצלנו במאגר הפאות היפייפיות שלנו המתחדש כל הזמן בדגמים עדכניים ובעיצובים מיוחדים.

אז אל תוותרי לעצמך, מגיע לך את הכי טוב ואצלנו תוכלי למצוא פאות לנשים המותאמות באופן אישי אלייך ומספקות לך את הגשמת המשאלה שלך שבפאה לא רק יתבטא המראה אלה גם האישיות שלך, נעבור איתך את כל התהליך ולא נעזוב אותך עד שתהיי מרוצה לגמרי(; אז אם בא לך כבר למצוא אך האחת שלך התקשרי, שלחי הודעה או השאירי פרטים ואנחנו נחזור אלייך בהקדם, פאות תהילה האיכות והשירות הטובים ביותר.

שתפו חברות!

מאמרים נוספים
פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים
סניפי רחובות
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים

02-5875353

סניף רחובות

08-9458008

פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
סניף ירושלים
סניף רחובות
רחוב עזרא
סניף רחובות
רחוב הרצל