חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחזוקת פאה

תחזוקת פאה

בפאות תהילה יש מחלקה מיוחדת שנותנת שירות לקוחות חידוש פאה, תיקון פאה, הקטנת פאה, הגדלה והתאמה למידה של הלקוח, מילוי שיער הוספת שיער, החלפת שבילים בקיצור תיקון כל מה שקשור בפאה או תוספות שיער

צבע וחידוש פאה

– כמו כן אנחנו עושים תיקוני צבע, הוספת גוונים, הבהרה של כל הפאה או חלקה אנו משתמשים בצבעים מאוד מיוחדים שאינם פוגעים בשיער הפאה ומייבשים אותו יש רק צבע אחד שמתאים לפאות, חשוב מאוד לא לתת למתלמדים לטפל בפאה אחרת הנזק לפאה עלול להיות בלתי הפיך! הצבעים המיוחדים שלנו לא רק שלא פוגעים בשיער אלא מחדשים ומרעננים ומוסיפים לו חיים. פאה זה מוצר יקר ובחוסר מקצועיות ניתן בקלות להרוס לך פאה יקרה. כל בעיה שיש לך בפאה את יכולה להתייעץ עם פאות תהילה.

בניית פאה

ניתן לבנות פאה לפי דרישות הלקוח אצלנו במקום להתאמה מושלמת.

ניתן לחדש פאה שהרשת שלה התבלתה או איבדה את הגמישות ע"י בנייתה מחדש על רשת חדשה ,אתם מקבלים את הפאה כחדשה במצבים מסוימים יכול להיות מאד כדאי הפעולה נעשית אצלנו במקום תוך יום או יומיים בדרך כלל.

תחזוקת פאה

פאה היא מוצר עדין שיש לטפל בו גם לאחר הקנייה וכן לתקופה ממושכת. תחזוקת הפאה נבדלת לפי בסוגי שהפאה שונים נציין שתיים פאה ופאה מודבקת. את הפאה העשויה על רשת האלסטית עדיף להוריד ולהניח בצד כשלא זקוקים לה או שמתקלחים ושישנים. מומלץ לחפוף אותה בין פעם לשבועיים לארבע שבועות עם תכשיר מיוחד המיועד לחפיפה של פאות כאלה.

יש לחפוף את הפאה עם בתכשירי בעדינות וכמו שעושים לשער הטבעי. את הפאה המודבקת חופפים בזמן המקלחת עם שמפו ומרכך. שטיפת הפאה לאחר מכן חשובה למניעת הצטברות שאריות שמפו שיגרמו להתפתחות ולגירוי בראש ולריח לא נעים.

פאות הם לא עוד מוצר או פריט הם עדינים ומגיבים לשינוי מ ומשמש.לכן בישראל שהאקלים משתנה באופן קיצוני בעונות השנה יש שמש חזק היכול לגרום לקלקול של הפאה רצוי לשמור על הפאה באופן קפדני ולהישמע להנחיות המוכרים/סלון המייבא פאות מסוג סינתטי או משיער אמיתי כמובן שהמחיר לפאה משיער אמיתי הוא בהתאם והוא היקר מביניהם.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: