חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות ראש

פאות טבעיות

שיער הראש, צבעו, נפחו וצפיפותו הוא נושא רגיש בקרב גברים ונשים ברחבי העולם. קיומו של שיער ראש או היעדרו חורץ לעתים גורלות מבחינת קבלה לעבודה, בחירה בבן/בת זוג או הסיכוי לקיום קשרים חברתיים תקינים.

לעתים רבות, בשל העדרו של שיער ראש אם בשל גיל או גנטיקה ואם בגלל מחלה ממארת, נעזרים חסרי השיער באלמנט הנקרא פאות ראש המסייע להם להסתיר את פדחתם החשופה.

פאות ראש בחברה הדתית

מגזר שלם העושה שימוש בחבישת פאות ראש הוא המגזר הדתי-חרדי. בשל האמונה כי לגבר אסור לראות את שיערה של אישה, נוהגות נשים רבות בחברה זו לגלח את שיער ראשן ולחבוש פאות ראש.

למרות הוויכוח הגדול בין רבנים בדבר כשרותו של מנהג זה, הרי שהמגזר הדתי חרדי הוא כיום הלקוח הגדול ביותר בישראל לקניית פאות ראש.

למה לשים לב?

בשוק קיימים יצרנים שונים של פאות ראש וחלקן אף מיובאות מחו"ל. יש להקפיד על רכישת מוצר איכותי הדומה (או מורכב מ) ככל שניתן לשיער טבעי. קניית פאות ראש מאיכות טובה תבטיח הנאה מהמוצר לשנים ארוכות.

צריך לשים לב כי אצל חלק מהרבנים אין אישור לבישת פאות ראש אם הן דומות מדי לשיער אמיתי מכיוון שנוצרת אשליה כי אין המדובר בחבישת פאות ראש אלא בהליכה בשיער גלוי – האסורה בדת באיסור חמור על נשים בנוכחות גברים.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: