חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות סינטטיות

IMG_6444

מה זה פאה סינטטית?

פאות סינטטיות הן פאות אשר עשויות מ, המהווים תחליף לשיער אדם אמיתי. מראה פאות אלו דומה למראה של פאות משיער טבעי, ויתרונן הבולט הוא במחיר. פאה סינטטית זולה משמעותית מפאות אחרות, שכן הן כאמור אינן עשויות שיער טבעי. יש כאלו האומרים כי גם המראה שונה באופן מהותי, אך אנו פה לומר לכם כי הדבר תלוי ביצרן ובאיכותם של הסיבים הסינתטיים בהם הוא משתמש לצורך יצור הפאה.

חסרונות של פאות סינטטיות

פאה סינטטית אמנם זולה משמעותית משאר פאות אשר ישנן בנמצא, אך יש לדעת כי במידה ורוכשים פאות סינטטיות כי יש להן גם לא מעט חסרונות. למשל, פאות משיער סינטטי בעיני רבים, נחשבות לפחות איכותיות, מאחר ואין בהן שימוש בשיער טבעי אמיתי של אדם חי.

כמו כן, הפאות רגישות ביותר לחום, ועל כן יש להרחיק אותן ממקורות חום או ממקומות חמים. פאות סינטטיות גם אינן מגיבות טוב לצבע, ולמשעה קשה מאוד לצבוע אותן ועל כן יש להישאר עם הצבע עליו החלטתם בעת רכישת הפאה.

חסרון נוסף, הוא כי פאה סינטטית היא בעלות תוחלת חיים יחסית קצרה, ואינן מאריכות זמן. ניתן לראות בדבר יתרון, שכן בשל מחירן הזול, ניתן להגדיר את השימוש בפאות סינטטיות ככזה הבא לשמש אותנו רק לזמן מוגבל בלבד.

פאות, ממש כמו שיער רגיל, דורשות תחזוקה רבה ותשומת לב, על מנת שישמרו על אורח חייהן ועל הברק שלהן. מדי יום, אנו נתקלים באלפי תנאים, המסבים נזק לפאה שלנו. בין אם זה מזג האוויר, עשן, מים, חום או כל דבר אחר, אלו גורמים לפאה שלנו להתיישן.

ברצוננו לשתף אתכם במספר טיפים אשר מצאנו כמועילים וטובים, במידה ואתם מעוניינים לשמור על הפאה שלכם לאורך זמן רב יותר. הצטרפו אלינו למסע בין השורות, על מנת לקבל טיפים ועצות.

עשה ואל תעשה עם פאה סינטטית

  • הימנעו מביצוע פעילות גופנית עם הפאה
  • הקפידו לשמור את הפאה במקום יבש. כך, השמש לא תגיע אליה והאבק לא יצטבר על גביה
  • בסיומו של כל יום, סרקו את הפאה והתירו קשרים בה. כך תמנעו נשירה ויובש
  • כמו שמחליפים כל יום תחתונים, כך גם פאה. לכן, הצטיידו מראש במספר פאות שילוו אתכם. לנשים מומלץ לרכוש מספר פאות בעלות תסרוקות שונות, על מנת להתאים לסגנון הלבוש
  • הרחיקו את הפאה מעשן, קרי; מועדונים או ברים סגורים, על האש או במטבח
  • על אף שכל הפאות עמידות במים וניתן לשחות איתן, השתדלו להימנע מהגעה לחוף או לבריכה עימן. תוסיף ימים לחייה ולנראות של הפאה.

הישמעו לעצתנו

במידה ותבחרו ליישם עצות מועילות אלו, תבטיחו כי הפאה שלכם תישאר אתכם לאורך שנים ארוכות, ובעיקר תשמור על המראה שלה בכל זמן זה. יש לוודא מראש כי לא ייגרם כל נזק כספי או עגמת נפש, על ידי שמירה נכונה על פאה סינטטית, שתאפשר לכם להיות מרוצים ביותר מן העסקה.

זיכרו כי כל עונה מביאה איתה את הטיפול שעלינו לעשות לפאות שלנו, ולכן שמירה נכונה על הפאה בכל אחת מן העונות, תאפשר שימוש חוזר ונישנה בהן בעתיד. בקיץ, הימנעו מן הלחות, בעוד בחורף, השתדלו להרחיק ממים.

חשוב לדעת כיצד לתחזק את הפאה יותר מאשר איפה לקנות אותה, ולכן היה חשוב לנו במאמר זה, להביא לכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבלות עם הפאה יותר זמן איכות.

במידה והחלטתם לרכוש פאות סינטטיות, או ברצונכם לשמוע עוד פרטים, טיפים והצעות, אל תהססו לפנות אל פאות תהילה.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: