EnglishHebrewRussian
קטלוג הפאות

פאות משיערות טבעיות

אחד מפתרונות השיער הפופולריים ביותר בשנים האחרונות אלו פאות טבעיות. מדובר בפאות העשויות משיער אדם טבעי לחלוטין, פאות משיער טבעי מעובד עשויות משיער שעבר תהליכי עיבוד שונים כמו החלקה, תלתול, גוונים, צביעה ועוד. פאות אלו נשזרות משיער אדם טבעי, ונתפרות בעבודת יד קפדנית לרשת מעוגלת אותה מניחים על הראש. הפאות עוברות תהליכי ניקיון וחיטוי, לפני שהן נמכרות ללקוחות. מרבית הפאות מיובאות מאסיה או מאירופה, שם מקפידים על יצירת פאות איכותיות במיוחד בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פאות טבעיות אמנם יקרות מפאות סינתטיות, אך עם הכסף באה האיכות וישנו ביקוש רב לפאות העשויות משיער טבעי בשל היתרונות הרבים שלהן: פאות טבעיות יוצרות אשליה שמדובר בשיער אמיתי, כך שהסובבים אתכם יתקשו להבחין כי מדובר בפאה. ניתן לעצב את הפאה לפי בחירתכם – לגזור, לצבוע, לסלסל ולהחליק אותה לפי הסגנון וטעמכם האישי ולהחליף אתהעיצוב שלה ככל שתחפצו בכך בשונה בשיער סינטטי שלא נצבע ולא ניתן לעיצוב בחום. בנוסף לכך, פאות משיער טבעי הן עמידות יותר ומחזיקות זמן ממושך יותר לעומת פאות סינטטיות.

מדוע אנשים רוכשים פאות?

ישנן סיבות רבות לרכישה וחבישה של פאות טבעיות. נשים מהמגזר החרדי נוהגות לחבוש פאה לאחר הנישואין, כסמל לצניעות. לפי המצווה, לאחר שאישה מתחתנת ובאה בברית הנישואין עליה לכסות את ראשה ולהסתיר את שיערה. נשים חרדיות רבות בוחרות לכסות את שיערן באמצעות חבישת פאה טבעית. נשים אחרות מחליטות לחבוש פאה בעקבות אובדן השיער, שיער דליל והתקרחות. נשירת שיער יכולה לנבוע מגורמים רבים כגון טיפולים כימותרפיים ותופעות לוואי של תרופות שונות, מחלות אוטואימוניות, מחלת אלופציה אראטה, גנטיקה, תזונה לקויה, שינויים הורמונליים כמו גיל המעבר או הריון ולידה, מתח ולחץ, טיפולים כימיים בשיער כמו החלקות, תסרוקות שמותחות את השיער לאחור ועוד.

למעשה, לפי ההערכות כמחצית מהנשים עלולות לאבד את שיערך במהלך חייהן. אובדן השיער עלול לפגוע מאוד בביטחון העצמי של האישה, והפתרון לכך הוא פאה. פאה טבעית מצליחה להרים את הביטחון ולגרום לנשים להרגיש טוב עם עצמן כאשר הן מביטות במראה.


פאות טבעיות הפכו לטרנדיות ואופנתיות גם בחיי הלילה ובעולם האירועים. נשים רבות המעוניינות לשדרג את המראה שלהן ולהיראות במיטבן לכבוד אירוע משמח כמו חתונה או ברית, לרגל מסיבת פורים או חגיגת יום הולדת, בוחרות לחבוש פאות. ניתן אף להשכיר פאה באופן זמני לכבוד האירוע, ולחזור לשיער הטבעי מיד כשהאירוע מסתיים.

לצד הביקוש לפאות בקרב נשים, גם גברים הסובלים מהתקרחות ושיער דליל אימצו את פתרון הפאות. בניגוד לנשים המעוניינות לרוב בפאה בעלת שיער שופע, גברים לרוב נוהגים לחבוש פאות קצוצות (פאות קצרות באורך של פחות מחמישהסנטימטרים).

אילו סוגי שיער משמשים ליצירת פאות טבעיות?

פאות טבעיות מורכבות מסוגים שונים של שיער אדם, כגון: שיער אסייתי באיכות הנמוכה יותר ושיער אירופאי וברזילאילאיכות הגבוהה ביותר. מדובר בשיער בתולי, שלא עבר צביעה או תהליכים כימיים מעולם. לכל סוג שיער יש את המאפיינים הייחודים לו: השיער היפני והסיני הוא חלק וכהה. השיער האירופאי הוא דקיק, חלק ומגיע בגוונים בהירים, השיער הברזילאי הוא כהה. השיער האירופאי והברזילאי הוארך ונעים, האירופאי יקר יותר ובגלל גווניו הבהירים נדיר יותר ולכן גם יותר יקר אךשניהם האיכותיים ביותר.

ניתן להשיג את הפאות במגוון רחב של גוונים ועיצובים, ועל אף תהליכי העיבוד שהן עוברות המראה הטבעי והיפה שלהן נשמר.

מהם החסרונות של פאות טבעיות?

לצד היתרונות הרבים של פאות טבעיות, יש להן כמה חסרונות: אין מה לעשות המחיר גבוהה יותר משמעותית משיער סנטטיהן בגלל איכות השיער והן בגלל מבנה הפאה אשר מושקע יותר ואפילו מגיע עם חלק עליון הנקרא ״סקין״ חלק דמוי קרקפתשעליו נשזרות השערות בעבודת יד. על מנת לשמור על מראן הזוהר והיפה, פאות טבעיות מצריכות תחזוקה שוטפת. יש לשטוף אותן בעדינות בשמפו ובמרכך, ולייבש אותן ממש כמו בטיפול בשיער אמיתי.

הימנעות מטיפוח והזנחה של הפאה, עלולים לגרום לכך שהשיער יראה לא טובויקשר והרשת שעליה בנויה הפאה תהרס. לכן, פאות טבעיות מתאימות למי שמוכן להתחייב לטיפול חודשי בו יביא אתהפאה לחפיפה, ניקוי וסידור בסלון הפאות.

כיצד בוחרים פאה?

בבואכם לרכוש פאה, יש לבחור פאה בעלת שיער עם גוון, אורך, תנועה ומרקם שאתם אוהבים, אתכל שאר ההתאמותתבצעו במקום בין אם מדובר בהתאמת התספורת והעיצוב למבנה פנייך, שיחתום ויחמיא לך הכי הרבה, להוסיף גוונים בכדילתת מראה מואר ובאופן כללי לעצב את הפאה כך שתהיה מושלמת עלייך, כמו כן כמובן מתבצעות התאמות מידה למידות ראשך המדויקות כך שהפאה תשב בצורה מדויקת ותראה הכי טבעית שיש. לגוון הפאה יש השפעה רבה על המראה שלה – חשוב שגוון השיער יחמיא לך ולא יחוויר אותך או יהיה כהה מידי, חשוב למצוא את האיזון הנכון וכך לתת את המראה היפהוהטבעי ביותר. רבים בוחרים לרענן ולשנות את עיצוב הפאה מדי פעם. ניתן בהחלט לשנות את צבעה של הפאה או להוסיף לה משחק גוונים כזה או אחר כמו אומברה בליאז׳ וכו׳.

שתפו חברות!

מאמרים נוספים
פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים
סניפי רחובות
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים

02-5875353

סניף רחובות

08-9458008

פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
סניף ירושלים
סניף רחובות
רחוב עזרא
סניף רחובות
רחוב הרצל