חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות מעורבות

פאות מעורבת

פאות מעורבות מאפשרות לכן ליהנות מכל העולמות

שוק הפאות נהנה מפופולריות רבה. אנשים רבים מגלים את היתרונות הרבים שמציעות להן פאות. בזכותן, אנשים יכולים לשנות בקלות את המראה היומיומי ולהפכו לזוהר ומלא בריאות. למרבה הצער, ישנם אנשים שפשוט נמנעים מרכישת פאות משיער אדם, כי הן יקרות מדי ומעל להישג ידם.

הם נאלצים להתפשר על רכישת פאה משיער סינתטי, למרות שהם לא אוהבים את המראה והמגע שלה. המחשבה הרווחת בקרב לקוחות היא, שפאות טבעיות הן יפות וטבעיות יותר, בזמן שפאות סינתטיות קלות יותר לתחזוק. כל אישה מרגישה מתוסכלת כאשר עליה לבחור מבין שני סוגי הפאות האלו.

מסיבה זו, יצרני הפאות המציאו פאות מעורבות. פאות אלו נוחות, קלות לתחזוק, בעלות מראה טבעי ושופע ומחיר נוח. הן משלבות את היתרונות של כל העולמות, כך שהיום הבחירה הופכת להרבה יותר קלה ונעימה. אין צורך להתלבט כל כך כבעבר.

מהן פאות מעורבות ומה יתרונותיהן?

פאות אלו משלבות שכבת שיער אדם משיי ורך ושיער סינתטי. מדובר במינון של 50% שיער אדם ו-50% שיער סינתטי. שני סוגי השיער שזורים יחדיו ויוצרים את הפאה המוצלחת הזו, אשר הופכת את החיים לקלים יותר.

בניגוד לפאות טבעיות, פאות מעורבות אינן מצריכות תחזוקה קפדנית, מעיקה ומרובה כל כך. מי שעייפה מהטיפול השוטף והמעיק בפאה הטבעית שלה, יכולה ליהנות מרכישת פאה מעורבת. הדאגות והתחזוקה של פאות מעורבות הן מינוריות. תחזוק הפאה כולל חפיפה ושטיפה לבד, אין צורך לגשת אל מספרה. כמו כן, אין בעיה להשתמש במוס, ספריי וכו'.

יתרון נוסף של פאות מעורבות הוא המחיר. הן אינן יקרות להחריד כפאות המורכבות רק משיער אדם. מחירן הרבה יותר נוח ונגיש. אם אתן מחפשות פאה, שהיא יפה כמעט כמו פאה אמיתית אך איכותית יותר מפאה סינתטית, פאה מעורבת היא בשבילכן.היא תראה הרבה יותר טוב מפאה סינתטית.

כמובן, ניתן גם לקצר את אורך הפאה כדי להתאימה בשלמות למבנה פניכן. בנוסף, פאות מעורבות מגיעות בשפע של גוונים אורכים וסגנונות, כך שתוכלו למצוא את הפאה המושלמת עבורכן. הבחירה עצמה היא מהנה וכיפית ולראות את עצמכן בכמה סגנונות.

מהן חסרונותיהן של פאות מעורבות?

אם תרצו לצבוע את השיער, עדיף שלא לנסות זאת על הפאות האלו. אמנם שיער אדם נצבע בקלות, אך שיער סינתטי לא. בנוסף, לא קל לשנות את מראה השיער. אם קניתן פאה מעורבת עם שיער גלי, יהיה לכן קשה ליישרו ולהחליקו. שיער סינתטי נשאר בדרך כלל בצורה שרכשתן אותו.

מכיוון שפאות אלו הן גם סינתטיות למחצה, הן לא יאריכו ימים כמו פאות עם שיער אדם טבעי. אורך חייהן נע בין שנה לשנתיים.

פאות מעורבות אינן מושלמות. מי שתקנה אותן תתקל בקשיים שצוינו במאמר זה. הן מתאימות לאנשים ששערם קצר או קצוץ ולסוגי שיער ספציפיים.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: