חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות מיוחדות

image11

פאות מביאות לבני האדם את הפתרון של הסתרת הפדחת. אנשים רבים, בשל מחלות, תהליך התקרחות, התחפשות ועוד, משתמשים במגוון של פאות מיוחדות. פאות רבות, מיועדות למקרים ספציפיים, ובעלות מאפיינים אשר ייחודיים לאותה פאה או לשם מטרה מסוימת. רבות מן פאות שכאלו, הן פאות בעיצוב אישי, אשר הוזמנו במיוחד לאדם ספציפי.

איך משלבים את הלקוח בתהליך?

פאות בעיצוב אישי מאפשרות למי שמזמין או מזמינה פאות אלו, להיות חלק מן התהליך מההתחלה ועד הסוף. מקומות מתקדמים יותר, ישבו אתכם אל מול מחשב המדמה כיצד הפאה תיראה, ויש תוכנות שאפילו יכולות לעזור בעיצוב כאשר ה מדמה כאילו הפאה כבר על ראשיכן.

במקומות אחרים, יראו לכם סוגי פאות שונים ויתנו לכם למדוד מספר פאות, בכדי שתוכלו להחליט מה הכי נוח ומתאים לכם. בתהליך של עיצוב אישי, הרוכש מחליט אודות כל פרט ופרט שיש בפאה. מלבד לתפור אותה, הצרכן עושה למעשה את כל העבודה, ומתקבלת פאה שהיא לטעמו ללא דופי. כל שיערה, צבע, סגנון תספורת, רפידה ועוד, נקבעים על ידי הלקוח בעת הזמנת פאה בעיצוב אישי.

מענה למבחר של אנשים

עד כמה שבני האדם זהים מבחינה גנטית, הם גם מאוד שונים, ועל כן אנו רואים אנשים עם גדלי ראשים שונים, עם פרצופים ארוכים יותר או פחות, עם מצחים בגדלים שונים ועוד. מאחר וקשה יהיה לייצר פאה אשר מתאימה לכל סוג ראש, כמו שבלתי ניתן לייצר מכסה אשר יתאים לכל סיר, הוקם הענף של פאות בעיצוב אישי.

כך, גודל הראשים והאיברים הרלוונטיים יוצאים מכלל המשוואה, ומאפיינים של נראות מקבלים יתר חשיבות בהתאם לטעמו של הצרכן. פאות בעיצוב אישי מתאימות לכל מטרה לשמה יש צורך בעת קניית הפאה, וניתן להפיג חיים בכל פאה, על פי הנתפס כיפה בעיניו של הקונה.

בית העסק ילווה אתכם בכל הפרמטרים אשר אתם רוצים כי הפאה תכיל או שלא, ולבסוף יספק לכם תוצר פרי עבודת יד, אשר אתם עומדים מאחורי חזונו. פאות בעיצוב אישי, מאפשרות כבר מתחילתו של התהליך, קירבה ונוחות אל מול האדם אשר עתיד להשתמש בהן, שכן הוא כבר מרגיש חלק ממנה ויש לו יד בייצורה.

ברשת סלוני הפאות פאות תהילה יש בכל סניף מגוון רחב של אפשרויות, פאות ותוספות שיער מכל הסוגים, הצבעים, צורות הבנייה והעיצובים, לנשים שמחפשות משהו שונה מהנוף הרגיל, משהו שיהיה ייחודי ומעניין, פאות לא שגרתיות, פאות תהילה מציעה לכם פאות מיוחדות בעיצובים מרהיבים, חשיבה מחוץ לקופסא, תספורת אופנתית ועיצוב ייחודי לפי בקשתך.

בנוסף פאות תהילה מתהדרים בפאות המיוחדות והאיכותיות ביותר, פאות שילוו אותך במשך שנים ויראו מדהים, ששיערם שיער איכותי, נעים ורך למגע והן מעניקות לך מראה טבעי של שיער שופע ויפייפה.
כמו כן הייחודיות של הפאה מתבטאת גם בכך שכל פאה היא ייחודית לאישה שלובשת אותה, פאות תהילה דואגים לכך שהפאה תהיה לפי מידות ראשך המדוייקות, הבנייה של הפאה תהיה בהתאם למראה הסופי שתרצי להגיע אליו ולעיצוב השיער שתחפצי בו, והשלמת הבנייה בפאת לייס, טופ לייס או פאה עם עבודת יד וטשטוש יהיו מותאמים אלייך ולמראה הסופי שחלמת עליו , בעיצוב שונה ומעניין שתתחברי אליו ותרגישי את, גרסא משופרת, יפייפיה ובטוחה בעצמה שלך.

פאות תהילה מכינים מאז ומתמיד פאות מיוחדות שלא תראו בכל סלון פאות, זה מתחיל מפאות רפואיות, פאות לילידים קטנים שחלו במחלה וזקוקים לפאה מיניאטורית שתהיה ממש כמו השיער שהיה להם לפני כן ואפילו התגשמות חלום שיער שראו אצל אחד מהשחקנים האהובים עליהם, פאות בשביל ילדים אלו זו ממש הצלה וזה עוזר להם להרגיש טוב עם עצמם במהלך התהליך הקשה הזה ולא לפחד להסתכל במראה. בניית פאות מיוחדות כאלו זוהי טכניקה מיוחדת, עבודת מחשבת שדורשת עבודה מדויקת ולא רגילה ואין דבר שפאות תהילה אוהבים יותר מאשר לשמח את הילדים האלה ולדאוג שיהיה להם עיצוב החלומות שלהם.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: