חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות כימותרפיה

image19

פאות כימותרפיה הינה הפתרון האידאלי להתקרחותן של נשים העוברות טיפולים כימיים נגד מחלת הסרטן. במהלך תקופת הטיפולים נוצר דלדול מהיר של שיער האישה שיכול להגיע עד להתקרחות חלקית או מלאה.

התקרחות זו פוגעת קשות בדימוי האישי של האישה וזאת דווקא במהלך העימות המר והקשה עם המחלה הנוראה. פאות כימותרפיה מונעות את הצורך הטבעי של האישה בזמן ההתקרחות והטיפולים הקשים להשקיע מאמצים רבים בהתחבאות ממפגשים חברתיים, התחבאות שרק מעיקה יותר נפשית על האישה.

כדאי לזכור

התאמת פאות כימותרפיה ללקוחה הספציפית אינה דומה לרכישת מוצר מחנות. ביצוע הרכישה הוא השלב הסופי בתהליך של התאמה אישית ומתן שירות פרטי דיסקרטי וצמוד.

פאה צמודה מדי עלולה ללחוץ על הפדחת ולגרום לכאבי ראש מיותרים ואילו פאה רופפת תזוז תדיר ותגרום הרגשה של חוסר ביטחון. פאות כימותרפיה מוצלחות הן הפאות אשר ניתן לחבוש אותן ולשכוח מקיומן תוך שההתנהגות אינה צריכה להיות מושפעת מקיומה של הפאה.

עצה קטנה

לנשים היודעות כי הן עומדות להתחיל את התהליך הארוך והמורכב של טיפולים כימותרפיים, מומלץ להתחיל ברכישתן של פאות כימותרפיה עוד בטרם התחילה נשירת השיער וזאת על מנת שיוכל להיעשות תיעוד של השיער המקורי כדי שלפיו תוכל להיבנות פאה דומה מאד אשר תפחית את השינוי בעיני המתבונן באישה בעת תקופת הטיפולים.

יש חשיבות גם לביצוע מתמיד של התאמות בפאה עם התקדמות ההתקרחות במידה ואינה מידית.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: