חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות טבעיות

פאות טבעיות

אנשים רבים אוהבים את המראה של פאות טבעיות, אשר עשויות מ-100% שיער אדם טבעי. פאות אלו, אשר שובות לב ביופיין, נחשבות למבוקשות ביותר על אף מחירן הגבוה. הן מטעות את העין ויוצרות את האשליה, שזהו שיער אמיתי. קשה מאוד  להבחין כי מדובר בפאה.

פאות טבעיות נשזרות משיער רך ומשיי

הן כבדות יותר מפאות סינתטיות ונתפרות בעבודת יד קפדנית אל רשת מעוגלת. פאות טבעיות מהוות בחירה מושלמת לכל מי שרוצה ששיערה יראה אמיתי ככל האפשר. אפשר לספר את הפאה, לסגנן, לצבוע – כל מה שתרצי, כדי להתאימה לסגנונך ולטעמך האישי. בנוסף, הן מאריכות זמן רב יותר מאשר פאות סינתטיות.

מדוע אנשים רוכשים פאות?

אנשים רוכשים פאות אלו מתוך מגוון של סיבות. נשים דתיות וחרדיות חובשות עליהן פאה לאחר נישואיהן, כאות לצניעות. נשים אחרות משתמשות בהן בשל סיבות רפואיות, המובילות להתקרחות. נשים אחרות רוצות להופיע במיטבן בערב חשוב ומיוחד. גם גברים שסובלים מדלילות ומאבדן שיער, אימצו את טרנד הפאות הקצוצות.

אילו סוגי שיער משמשים לפאות?

פאות טבעיות מורכבות מסוגים שונים של שיער אדם , כגון: סיני, הודי, אינדונזי ואירופאי. מדובר בשיער בתולי, שלא עבר צביעה או תהליכים כימיים. לכל סוג שיער יש את מאפייניו. השיער היפני והסיני הוא חלק וכהה. האירופאי הוא דקיק, חלק ומגיע במגוון גווני בלונד, השיער הברזילאי מ הוא כהה ועבה. מבין כל אלו, השיער האירופאי הוא היקר ביותר והוא מייקר את מחירה של הפאה, אך מצדיק אותה.

מהן חסרונות פאות אלו?

חסרונן הוא שאין זרימת אוויר חופשית אל הקרקפת וביום חם הן עלולות להעיק על מי שחובשת אותן. גם מחירן הוא גבוה משמעותית יותר מפאה סינתטית. בנוסף, אורך חייהן הוא מוגבל, למרות יופיין הרב ועמידותן. מרגע שהשיער נחתך, הוא מתחיל לאט לאט לאבד את זוהרו וחיוניותו. לכן, חשוב כי תוודאו שהשיער ממנה מורכבת הפאה נחתך ממש לאחרונה.

פאות טבעיות מצריכות תחזוקה שוטפת, כדי לשמור על מראן הזוהר והיפה. יש לשטוף אותן בעדינות בשמפו ובמרכך, לייבש, ממש כמו בטיפול בשיער אמיתי. אם תמנעי מלטפח את הפאה שלך, תגלי במהירות, שהיא הופכת לשמנונית ולחסרת ברק. לכן, פאות טבעיות מתאימות למי שמוכנה להתחייב לטיפול שוטף בהן.

כיצד בוחרים פאה?

יש להתאים את הפאה למבנה פניכן ולגוון עורכן. הצבע ישפיע במידה רבה על המראה. מכיוון שבישראל, שיערן של רוב הנשים הוא כהה, נשים רבות אוהבות גוונים בהירים יותר, החל מדבש ועד בלונד כהה.

הגוון שתבחרו צריך להתאים בשלמות לצבע עורכן ולא להחוויר אתכן. אם לאחר תקופה מסוימת תרצו לשנות את צבעה של הפאה או לצבוע אותה בגוונים, תוכלו לעשות זאת ללא בעיה, אך רצוי שתפנו למספרה מקצועית ומיומנת ולא תעשו את השינויים בעצמכן. כאשר אתן בוחרות בפאה מרשימה עם שיער ארוך, קחו בחשבון שתאלצו לפנות למספרה, שם פניסטית מומחית תטפל בשטיפתה ובייבושה.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: