חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפוח הפאה

טיפוח הפאה

היום ישנן מבחר לבחירתך. בעזרת פאה תוכלי לשנות את המראה שלך! מי שחלמה כבר שנים על שיער משיי ורך, יכולה להגשים את החלום. ישנן פאות עם שיער חלק או פאות עם תלתלים רכים. פאות מגיעות בכל צבע ובכל אורך, כך שאין ספק שתמצאי את מבוקשך.

טיפוח פאה מהווה פתרון מושלם למגוון נשים

– היום פאות משמשות מגוון רחב של נשים: נשים הסובלות מדלילות שיער, נשים המחפשות פאה מטעמי, נשים המעוניינות בה בשל צרכים רפואיים ונשים שרוצות להגשים חלום ילדות ולהשיג שיער רך ומשיי.

פאה טובה ואיכותית עשויה משיער טבעי אירופאי, הידוע באיכותו ובשלמותו ומאריך שנים. היום כל פאה ופאה מותאמת ללקוחה, בעזרת יועץ מטעם חנות הפאות. המטרה היא לבחור לך פאה שתתאים לך ותראה עליך טבעית. הפאה נבחרת בהתאם למבנה פניך, גילך והעדפותייך האישית.

רצוי לרכוש פאה עם אורך שאפשר לשחק עימו. בצורה זו תוכלי לספר אותה בעתיד אם תרצי. אם עומד לפניך אירוע חגיגי, תוכלי לעשות לה בייביליס, פן וכו'.נשים רבות מחזיקות בשתי פאות. האחת מיועדת לשימוש יומיומי, והשנייה – לאירועים חגיגיים ולשבתות. לרוב, מדובר בפאה עם שיער ארוך יותר, כדי להשיג את המראה הנשי והזוהר.

טיפוח פאה

לאחר שרכשת את פאת חלומותייך, עליך להקפיד מאוד על טיפוח פאה, כדי שהיא תשרת אותך שנים ארוכות. טיפוח פאה הוא חשוב במיוחד. הוא מקנה לפאה מראה זוהר ורענן. ישנן נשים רבות שחופפות את הפאה אחת לכמה חודשים, אך אנו ממליצים לחפוף בתדירות תכופה יותר, כל 3-4 שבועות.

מדוע חשוב לחפוף את הפאה מידי 3-4 שבועות?

טיפוח פאה נעשה לא רק כדי להקנות לה מראה מטופח, מרענן ונקי, אלא גם מטעמים של בריאות. על הקרקפת ישנה הצטברות של שונים כמו בקטריות, אלה נוטים להתרבות ולגדול כאשר אין שום הפרעה. התוצאה – גירודים רבים ושורשי שיער הנחלשים לאיטם. נשירת שיער עלולה להתרחש במקרים כאלו. לכן, חשוב לחפף את הפאה באופן תכוף בתדירות שציינו.

כללים שיש להקפיד עליהם

לפני שאת מתחילה בתהליך טיפוח פאה, הקפידי על חוקים אלו: במידה ושיערך רטוב, אל תחבשי את הפאה. אל תקרבי אותה למקום חום. בסופו של כל יום הניחי את הפאה על מתקן מיוחד – כך תאווררי אותה מזיעה שהיא ספגה.

כך חופפים ומייבשים פאה

הניחי את הפאה מתחת למים, סרקי אותה בעדינות עם שמפו, התחילי מקצה פאה והמשיכי אל קצוות השיער. לאחר מכן דאגי שכל השמפו יישטף בעדינות. שימי עליה מרכך והניחי אותה כך במשך 5-10 דקות. לאחר מכן יש לשטוף את המרכך בעזרת מים זורמים. עטפי אותה במגבת וספגי את המים.

בעזרת מברשת עדינה הברישי אותה. במידה ומדובר בפאה חלקה – יבשי את הרשת לפני שאת מתחילה בפן. אם מדובר בפאה מתולתלת, וותרי על הפן ותני לה להתייבש באופן טבעי. לאחר שסיימת עם החפיפה, תלי את הפאה, אווררי ויבשי אותה.

תוכן עניינים

הפאות שלנו

הפופולריים ביותר

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: