תוספות שיער

אם את סובלת מדלילות או התקרחות ואם את פשוט רוצה שיער מלא יותר, שופע וארוך הגעת למקום הנכון! פאות תהילה מתמחים בבנייה והתאמה של תוספות שיער שיעניקו לך בדיוק את הלוק שאת מחפשת!

אנו מחזיקים מבחר ענק של תוספות שיער בגוונים, אורכים, סוגים וצורות בנייה שונות ומעבר לזה מבצעים בניית תוספות שיער לפי הזמנה במקום עצמו כך שלא משנה מה את מחפשת, יש לנו את זה!

בפגישה אצלנו נאבחן את שיערך ונבדוק איזו תוספת שיער תמלא את הצורך והרצון שלך מכל הבחינות, שכן, תוספות שיער מגיעות בהמון סוגים וצורות בנייה שונות. הן עוברות התאמה מושלמת לראש הלקוחה או נבנות בהזמנה אישית לפי פרמטרים רבים כגון: סוג, אורך, גוון ותנועת השיער המקורי. יותר מכל, נבחר את סוג התוספת, גודלה וצורת בנייתה כך שתשרת ותענה על צורך הלקוחה במאת האחוזים ותשתלב עם שיערה הטבעי באופן מושלם.

ישנן תוספות שיער רבות המתחלקות לשתי קטגוריות עיקריות שמשרתות מטרות שונות והן:

תוספות שיער להסתרת דלילות והתקרחות
תוספות אלו באות לכסות הדילול וההתקרחות של השיער באזורים ספציפיים בראש. לעיתים רבות התוספת נותנת מענה בחלק הקידמי והעליון של הראש המצריך תוספת שיער במבנה וטכניקת שזירת שיער מיוחדת. בתוכו חלק דמוי קרקפת שעליו נשזרות השערות בעבודת יד בה כל שערה נשזרת בנפרד וכך התוספת מדמה מראה קרקפת מושלם.

מעבר לזה, נעשות עבודות יד של הוספת שיער במקומות אסטרטגיים, בנייה לפי מידות ראשה של הלקוחה עד לפרטים הקטנים ביותר וביצוע התאמות נוספות עד שהתוספת תהיה הכי טבעית ונוחה לך.

תוספת השיער הנבחרת בדיוק מושלם לשיער הלקוחה עוברת גם תספורת, גוונים ועיצוב כך שתשתלב לגמרי ואפילו חדי העין שבנינו לא יעלו בדעתם שמדובר במשהו אחר מלבד שיערה הטבעי של האישה.

תוספות שיער למילוי ולהארכת השיער
תוספות שיער אלו מספקות מענה קוסמטי יותר לנשים שרוצות שיער מלא, שופע וארוך. תוספות אלו מגיעות גם כן במגוון רחב של צורות ומותאמות לשיער האישה בדיוק מוחלט.

תוספות אלו מגיעות בחלקים דקים של שורות שיער ומשתלבות בשיער האישה כך שתוכל ״לשחק״ עם השיער, לאסוף ולפזר אותו בלי שום קושי. הכל מתבצע תוך דגש רב על מראה טבעי לחלוטין.
השיער נבחר בקפידה כך שיתאים במדויק מבחינת הגוון המושלם, האורך והכמות שתרצי, תנועת השיער ולבסוף אפשרות לתספורת עדינה ‏שתהפוך את החיבור ואזור המעבר בין השיער הטבעי לשיער התוספת חלק ובלתי מורגש .

בכדי שתוספת השיער תשב בצורה מדויקת ויציבה על הראש, נדרשים חיבורים שיחזיקו ויתמכו בה. ישנם סוגים רבים של חיבורים, פאות תהילה דוגלים בשיטות חיבור שלא יפגעו בשיער הקיים ואף יאפשרו לו להשתקם ולכן לא משתמשים בחיבורים הנעשים ע״י הלחמה, הדבקות לשיער וחרוזים שפוגמות ותולשות שיער ובכלל הופכות את כל האזור לרגיש וחלש.

פאות תהילה משתמשים בחיבורים הנעשים במספר שיטות וביניהן:

קליפסים:

תוספות שיער קליפסים הן נוחות וקלות לשימוש עצמי וכך אין תלות במספרה, ניתן לשים ולהוריד לפי הצורך ואין חובה לישון ולהתרחץ עם התוספת, כך שהרבה יותר נוח להתרענן. גודל הסיכות מותאם לפי כמות השיער בכל חלק בתוספת וכך מצד אחד מאפשרים תפיסה חזקה ומצד שני אינם גורמים לתלישת שיער.

הדבקה:

נועדה לנשים שרוצות תוספת קבועה שהן לא מורידות מידי יום אלא נשארות איתה על הראש באופן רצוף בתקופה של בין שבועיים לחודש, הן מתקלחות, ישנות ובעצם נמצאות כל הזמן עם הפאה על הראש. ההדבקה נעשית בעיקר במסגרת התוספת באזורים חסרי שיער לגמרי. הדבק שאיתו מדביקים את תוספת השיער הוא דבק מיוחד שנועד לשימוש הזה באופן ספציפי, יכול להגיע בפסי דבק דו צדדיים שקופים או דבק נוזלי מיוחד שמגיע בבקבוקונים בגדלים וכמויות שונות וגם ברמות חוזק ותפיסה שונות, ישנו גם מסיר מיוחד שבעזרתו ניתן להוריד את אחיזת הפאה בקלות וללא כאב.