קטלוג הפאות

קטלוג פאות

הרשת פאות תהילה מחזיקה מבחר ענק של קטלוג פאות משיער טבעי אירופאי וברזילאי בכל הגוונים האורכים ועיצובי השיער השונים, עם טכניקות בנייה חדישות המעניקות מראה טבעי לחלוטין של הפאה על ראשך.

כמו כן התאמה מדוייקת למידות הראש, למשחקי הגוונים ולעיצוב הפאה שתרצי, בנוסף אפשרות לתספורת הנעשית לפאה על הראש שלך ומותאמת למבנה ותווי פנייך בצורה שהכי תחמיא לך, אפשרות הוספת גוונים/אומברה בליאג׳ וכו׳ לפי בקשתך ושירות לכל אורך הדרך. אין סוף ליופי וכך גם לסגנונות ולעיצובים הלא נגמרים של פתרונות השיער שלנו, אשר באופן קבוע ותדיר מתווספים אליהם דגמים חדשים ועדכניים שמתאימים לפי צו האופנה וכמובן לפי נוחות איכות וסגנון.

הפאות הן מהאיכות הגבוהה ביותר ובעלות השיער הרך, הנעים והמשובח שקיים אשר עומד בנזקי העיצוב ונשאר בריא ובעל מראה יפיפיה לאורך שנים רבות . הקטלוג הרחב יספק לכם טעימה קטנה מהמגוון שברשותנו ואשר בהגעה לפגישה באחד מסניפינו תוכלי למדוד מתוכו ולראות בעצמך מה הכי מושך אותך ומתאים לך כמו כפפה ליד, או יותר נכון שיער לראש.

לקטלוג הפאות שלנו

סוגי פאות

אביזרים נוספים

קטלוג פאות

החלטנו להנגיש עד כמה שניתן גם בחוויה האינטרנטית את מגוון הפאות שלנו בקטלוג מחודש ומתקדם. לכל פאה מהקטלוג פאות שלנו שלנו מצורף סרטון 360 מעלות שמראה לך את הפאה/ תוספת השיער מכל הכיוונים והזוויות כאילו היא נמצאת ממש לידך.

כמו כן בקטלוג פאות המתקדם שלנו מצורפים גם סרטונים של שיער הפאה בתנועה מה שנותן הרבה יותר הבנה של איכות השיער, התנועה הטבעית שלו ובכלל היופי שלו שכן הפאות שלנו מיוצרות ברמה הגבוהה ביותר כמו גם מהשיער האיכות ביותר, השילוב של סרטון, תמונות והיקף מלא של הפאה/ תוספת שיער מעניק ללקוחותינו גם באתר חוויה שמאפשרת להם כמעט לגעת בפאה ממש.

אז תנו לנו משוב לגביי מה אתן חושבות על הקטלוג פאות שלנו, על הבנייה שלו, על האופציות הקיימות בו ועל עוד עיצובים ורעיונות שהייתן רוצות לראות, שמחים לספק מגוון רחב ואיכותי.

ואם בא לכם לכן לראות עוד עיצובים מגניבים, קטלוג פרימיום מיוחד ועדכונים לכל העיצובים החדשים עוד לפני שהם מגיעים אפילו לאתר, הנה הקישור:

הקטלוג שלנו לנוחיותך מחולק לפי מס׳ קטגוריות ראשיות, לפי אורכים כמו העמודים: פאות ארוכות, בינוניות״ ו קצרות.
כמו כן בקטלוג שלנו יש גם נישה חשובה ועיקרית אצלנו, תחום התמחות שאנחנו מאד גאים בו-״פאות רפואיות״, בנוסף ישנה גם נישה של ״קאסטם״ (בהזמנה אישית), ואיך לא נזכיר את עמ׳ ״תוספות שיער״, מוצר אותו אנו מספקים במשך שנים רבות ומתמחים בו באופן המקצועי ביותר, ואשר מחזיקים גם את כל סוגי תוספות השיער,אז שנייה לפני שאת מתבלבלת מכל השפע הזה הנה הסבר קטן על כל עמ׳ שיעשה לך סדר ויעזור לך להחליט איפה לחפש את הפאה המושלמת בעבורך.

הקטלוג הוא דבר חשוב ונותן הצצה למבחר הענק של הפאות ותוספות השיער הקיימות אצלנו. בעמודים המתייחסים לאורך הפאה תוכלו למצוא לא רק המון דוגמאות לפאות יפייפיות תחת קטגוריית העמוד אלה גם הסבר מפורט על היתרונות והמשמעות שיש לפאה כזו, על איך אנו מתאימים לכל לקוחה אל האורך שהכי מחמיא לה ועל ההתנהלות עם פאה כזו ביום יום.

בחלק נוסף בקטלוג שלנו ניתן לראות את העמוד ״פאות רפואיות״ בעמ׳ זה חשוב לנו להסביר לכל הנשים שעוברות את התהליך הקשה הזה שיש פתרון לבעיית הנשירה והמוצרים שבקטלוג הם ברמה הגבוהה ביותר ורמת התאמה מושלמת לאישה עצמה ורמת הטבעיות היא אדירה ואף אחד לא יוכל להבחין שמדובר בפאה ולכן לפחות מהבחינה הזו אין להן מה לדאוג והן אכן במקום הנכון, בעמ׳ זה ישנו מלבד למבחר פאות יפייפיות הסבר מפורט על התהליך, אם רלוונטית בעבורך פאה רפואית היכנסי לעמוד להתרשמות מלאה.