חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות רפואיות

פאות רפואיות הינו תחום התמחות חשוב בפאות תהילה וכאן מתבטאת מידת המקצועיות, הוותק והידע שלנו בנושא זה. ראשית אנו עובדים בשיתוף פעולה עם קופות החולים וביטוחים פרטיים ובכך הלקוחה מקבלת את ההחזרים הכספיים המגיעים לה בהתאם לקופת החולים בה היא נמצאת, כולל ביטוח הבריאות הפרטי שיש לה, דבר שיכול לעזור לה רבות ברכישת הפאה.

פאות רפואיות נועדו לנשים אשר בשל נסיבות מצערות חוות איבוד שיער מסיבי עד לכדי איבוד מלא לגמרי, לחולות סרטן אשר עושות טיפולי כימותרפיה, חולות אלופציה או נשים שעושות הקרנות, ואפילו נשים שבעקבות אירוע טראומתי בחייהן החלו להשיר שיער בצורה אינטנסיבית ביותר.

פאות קצרות
כל התמונות
חום
בלונד
אפור
אדום
שחור
לצפייה בתמונות נוספות

התאמת פאות רפואיות

התאמות נוספות בפאות רפואיות הן לקיחת מידות הראש המדויקות של הלקוחה בכדי שהפאה תשב על ראשה באופן מושלם, אופן תפיסת הפאה על ראשה, שהרי בפאה רגילה מדובר בסיכות אשר מתחברות לשיער הלקוחה ואילו כאן ללא שיער תחת הפאה אנו מחברים לפנים הפאה רצועות דקות עשויות סיליקון מיוחד ועדין אשר ממוקמות במקומות אסטרטגיים במסגרת הפאה, וכך החיכוך הנוצר בינם לבין קרקפת חשופה בעצם מצמידים את הפאה לראשה של הלקוחות וכך היא אינה זזה במהלך היום ואפילו מאפשרת לה לעשות את פעולות ההתעמלות והכושר ללא חשש שמא הפאה תזוז אפילו סנטימטר אחד, בנוסף לפי שיטה זו הפאה ניתנת להורדה מהראש בקלות רבה וכך תוכל האישה להתרענן לפני מקלחת ושינה ולהסיר מעליה את הפאה לפני השימוש ביום הבא מה שאין כן בצורת הדבקת הפאה לראש דבר שגם מונע לאחר מכן את צמיחת השיער החדש לאחר סיום תהליך הטיפולים ולפי שיטת רצועות הסיליקון לא פוגע כלל וכלל.

עוד דבר שאנו עושים בכדי להתאים את הפאה הרפואית לצריכה של הלקוחה, הרבה פעמים בהשפעת טיפולי הכימו וההקרנות נוצרת בקרקפת רגישות ולכן אנו דואגים לכך שב פאות רפואיות חלקן הפנימי של הפאות יהיה מכוסה בבד עדין רך ונעים שלא יציק ויפריע לאישה, והדבר האחרון והנוסף הוא הבסיס של הפאה שעליו בעצם מגיע השיער, בסיס זה עשוי רשת איכותית ונעימה אשר מאפשרת קלילות ונוחות שכן מדובר ברשת ולא בבד אטום וכך הקרקפת נושמת ומקבלת אוורור וכך גם מרגישה נהדר על הראש.

פאות קאסטם
פאות תהילה - פאות ארוכות

מדובר בנשים שמגיעות לרכוש פאה לאחר הפתעה מגילוי המחלה סתם ככה באמצע החיים ואנו משתדלים ללוות אותן בהקלה שמביא איתו הפתרון המיוחד הזה של שימוש זמני בפאה רפואית – שאנחנו מתאימים במיוחד לצרכיה של כל חולה במיוחד.

נשים שעוברות תהליך זה נאלצות להיפרד ממרכז היופי שלהן – "השיער", לכן נשים שעוברות תהליך של נשירת שיער רוצות פאה שתהיה הכי קרובה שאפשר למראה שיערן בעבר אם זה שיער גלי, מתולתל, חלק, עבה או דק – שאנשים אפילו לא יבחינו בשינוי בשיער. ניתן להגיע כמעט לכל תוצאה רצויה מבחינת הלקוח, בצבע השיער, בגוונים ובאורך השיער.

אנחנו מלווים חולים שעוברים טיפול כימותרפי הגורם לנשירת השיער לאורך כל הדרך, מוודאים שהפאה יושבת טוב על הראש ללא חשש מתזוזה שלה מהמקום – כך שהלקוחה תוכל לבצע כל פעילות בלי שום חשש. לאחר תחילת הנשירה הלקוחה יכולה להגיע על מנת לעשות את ההתאמה הסופית. אנו מספקים אחריות ושירות בהמשך לשביעות רצון מלאה.​

פאות רפואיות אינן פאות רגילות ונדרשות להן שינויים והתאמות מיוחדות וספציפיות על פי צרכי הלקוחה. ראשית ישנו העניין של שימת דגש מיוחד על מראה טבעי של הפאה ובעצם התחקות מושלמת אחר שיער הלקוחה כפי שהיה טרם הנשירה, שכן נלקחת דוגמית מהשיער שלה או שמתבצעת התאמה לפי תמונת הלקוחה בעבר או דוגמת שיער שהייתה רוצה. ההתאמה מתבצעת עד לירידה לפרטים הקטנים ביותר, מבחינת סוג השיער, הגוון המדויק, האורך, הסגנון ועיצוב התספורת לפי מבנה פניה של הלקוחה.

בפאות תהילה נעשות עבודות מיוחדת לפאה בכדי להעצים את המראה הטבעי שלה, נעשית שזירת שיער של שיער קצר בעבודת יד, פעולה הנדרשת להיעשות בשזירת כל שערה בנפרד, שיער זה נקרא “baby hair” והוא בוקע מפנים הפאה ובכך מדמה את ה״שוונצים״ הנמצאים על שיער ראשנו הטבעי ומטשטש את כל אזור המעבר בחלקן הקדמי של הפאות.  כמו כן ישנו החלק בפאה אשר נקרא “skin” הנמצא בחלקו הקדמי של הפאה ומדמה קרקפת אמיתית, גם שם נשזר השיער בצורה של שערה שערה בעבודת יד וכך מעניקה את המראה המושלם של הראש, בחלק זה אשר הוא Multi direction וניתן להזיז ולשנות את שביל השיער בו בצורה נוחה וקלה ממש כמו בשיער רגיל.

פאות קאסטם

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: