פאות קצרות

פאות קצרות יכולות להגיע במגוון רחב של עיצובים, סגנונות, תספורות ומשחקי צבעים, אלו פאות באיכות הגבוהה ביותר ונשמר בהם עניין המראה הטבעי. מעבר לכך ישנם יתרונות רבים לפאה קצרה – בשל כמות השיער הפחותה לעומת פאה ארוכה היא הרבה יותר קלה ונוחה על הראש, זוהי פאה שהקלילות שלה מאפשרת לך ללכת איתה, להינות איתה, להיראות מדהים ובעצם להיות עם ולהרגיש בלי. 

פאות קצרות מושלמות ליום יום ולעבודה כיוון שהן לא דורשות התעסקות מחודשת וסידור, צורתן נשמרת ואפשר פשוט לשים אותן ולצאת מהבית בלי חשש שמשהו בעיצוב זז או השתבש. היא כמעט ולא נקשרת משום אורכה הקצר והיא פאה נהדרת לימות הקיץ החמים בהם כמעט ולא תבחיני בה. גם טיולים, יציאות לבריכה או לים הן פעולות שעדיפה בהם פאה קצרה בגלל הנוחות וחוסר ההיקשרות.

אז למה את מחכה? הקיץ כבר בא! קחי לך פאה קצרה שתאפשר לך להיות יפייפה, נינוחה ורעננה.

לנשום לרווחה עם פאות קצרות בקיץ

ימות הקיץ החמים, עבודת היום יום המסרבלת, שיער שנופל על הפנים ומפריע לך ואת רק רוצה להרגיש קלילה, לשים את הפאה על הראש ולצאת מהבית, במיוחד בשביל זה פאות תהילה מחזיקים מבחר גדול של פאות קצרות מהדגמים הכי שיקיים ועכשוויים, פאות קצרות בסטייל מטורף ונוחות עילאית, אז למה לבחור בעצם פאה קצרה? הנה כמה סיבות שיעזרו לך להחליט.

בפאה קצרה כיוון שהשיער שבה קצר כך גם משקלו קטן וכמעט אינו מורגש על הראש, כמו כן הבנייה האוורירית והרשת הנושמת, מאפשרת לך את התחושה הקלילה והנעימה, תחושה של להיות עם ולהרגיש בלי.

נוסף על כך תשמחי לשמוע שהסגנון הקצר חזר לאופנה ויחד איתו אינספור עיצובים מגוונים ומיוחדים, אם את מחפשת תספורת רישמית וייצוגית או שובבה, צעירה וכיפית, בקווים ישרים, זווית ושפיצים מתוחכמים שתוחמים את מבנה פנייך או סגנון ״פריסטייל״, משוחרר וטבעי, בפאות משיער קצר על עיצוב שתרצי אפשרי!

ומעליו לכל היופי והעיצוב קיימת גם הנישה הלא פחות חשובה של הנוחות, כמה כיף זה פאה משיער קצר, בלי דאגות וסרבול, נוחה לעבודה ומעולה לימות הקיץ, בעיקר כאשר את יוצאת לטיולים, לים או לבריכה פאה קצרה היא בהחלט האופציה הכי מועדפת והכי נכונה.

עוד נקודת בונוס נחמדה בפאה קצרה, היא גם לא נקשרת ומאבדת מצורתה כמו פאה ארוכה יותר, כך שאין צורך בסירוק יומיומי, היא לא דורשת תחזוקה קבועה ואפשר להשתמש בה זמן רב לפני החפיפה הבאה מבלי שיורגש ההבדל בעיצוב.

ולא שבאמת צריך עוד סיבה בשביל להחליט לקנות פאות קצרות אבל בטח יעניין אותך לשמוע שגם המחיר שלה משמעותית יותר זול! אז עכשיו כבר אין וויכוח בפאה קצרה מרוויחים הכל, את הסטייל, הנוחות והמחיר המשתלם, אז למה את מחכה לחצי פה לקטלוג הפאות הקצרות שלנו, עיצובים וסגנונות בלי סוף ולך נשאר רק לבחור(;

להמשך הקטלוג