פאות קאסטם

היתרון של פאות אלו, הוא בכך שהן נראות כחלק טבעי משיערך האמיתי. הן נעשות בעבודת יד ולא ע"י מכונה. ניתן לעצב אותן בכמה תסרוקות ואף להשתמש באביזרי שיער. פאות אלו הן יותר יקרות מפאות אחרות, אשר לא נעשות בעבודת יד. בנוסף, פאות רגילות מצריכות גם התאמה אישית, לאחר רכישתן צריך לספר אותן מעט ולהתאימן למבנה הפנים והתוצר הסופי פחות מדויק מאשר פאות קאסטם.

כאשר מדובר בפאות רגילות, הרבה פעמים קל לזהות אישה החובשת פאה, לפי הצורה הלא טבעית שהיא מונחת על ראשה. בדרך כלל נשים רבות נאלצות להניח סרט על קצה הפאה, כדי להסוות את הקו הטבעי של השיער. 

בניגוד אליהן, פאות שהן קאסטם נראות טבעיות להפליא, גם כשהן יבשות וגם כשהן רטובות. פאה זו נראית כל כך טבעית על ראשך, עד שאין אפשרות לדעת כי מדובר בפאה ולא בשיערך האמיתי. שביל השיער מעוצב בטבעיות, כך שהוא משתלב עם פניך בשלמות. מה גם שפאות אלו נוחות לשימוש ועמידות לזמן רב.​

פאות קאסטם בהתאמה אישית

פאות קאסטם הן למעשה Custom-Made כלומר פאות הנעשות בהתאמה אישית עבור הלקוחה, הפאה נבנית לפי מידות ראשה המדויקות, לפי הגוון, האורך וסוג השיער שבחרה ולפי צורת בנייה ספציפית של הפאה. פאות קאסטם הן גולת הכותרת של עולם הפאות, הן מבחינת איכות שיער אשר נבחר בקפידה לפי רצון הלקוחה והן מבחינת התאמה מושלמת ללקוחה עצמה, ובכך פאות אלו מהוות פתרון מושלם ומראה טבעי לגמרי של שיער הראש, עד לפרטים הקטנים ביותר לפי צרכיה של הלקוחה.

להמשך הקטלוג