EnglishHebrewRussian

פאות קאסטם

היתרון של פאות אלו, הוא בכך שהן נראות כחלק טבעי משיערך האמיתי. הן נעשות בעבודת יד ולא ע"י מכונה. ניתן לעצב אותן בכמה תסרוקות ואף להשתמש באביזרי שיער. פאות אלו הן יותר יקרות מפאות אחרות, אשר לא נעשות בעבודת יד. בנוסף, פאות רגילות מצריכות גם התאמה אישית, לאחר רכישתן צריך לספר אותן מעט ולהתאימן למבנה הפנים והתוצר הסופי פחות מדויק מאשר פאות קאסטם.

כאשר מדובר בפאות רגילות, הרבה פעמים קל לזהות אישה החובשת פאה, לפי הצורה הלא טבעית שהיא מונחת על ראשה. בדרך כלל נשים רבות נאלצות להניח סרט על קצה הפאה, כדי להסוות את הקו הטבעי של השיער. 

בניגוד אליהן, פאות שהן קאסטם נראות טבעיות להפליא, גם כשהן יבשות וגם כשהן רטובות. פאה זו נראית כל כך טבעית על ראשך, עד שאין אפשרות לדעת כי מדובר בפאה ולא בשיערך האמיתי. שביל השיער מעוצב בטבעיות, כך שהוא משתלב עם פניך בשלמות. מה גם שפאות אלו נוחות לשימוש ועמידות לזמן רב.​

פאות קאסטם בהתאמה אישית

פאות קאסטם הן למעשה Custom-Made כלומר פאות הנעשות בהתאמה אישית עבור הלקוחה, הפאה נבנית לפי מידות ראשה המדויקות, לפי הגוון, האורך וסוג השיער שבחרה ולפי צורת בנייה ספציפית של הפאה. פאות קאסטם הן גולת הכותרת של עולם הפאות, הן מבחינת איכות שיער אשר נבחר בקפידה לפי רצון הלקוחה והן מבחינת התאמה מושלמת ללקוחה עצמה, ובכך פאות אלו מהוות פתרון מושלם ומראה טבעי לגמרי של שיער הראש, עד לפרטים הקטנים ביותר לפי צרכיה של הלקוחה.

להמשך הקטלוג

בעבר, נשים רבות השתמשו בפאות בשל סיבות רפואיות שונות. היום נשים אוהבות פאות גם בגלל שהן מעצימות את יופיין. פאה היא הצהרה אפנתית והיא משדרגת את המראה במהירות. היום האפנה של השיער מתחלפת כל הזמן – הצבע, האורך, הסגנון. באמצעות פאה, את יכולה לגוון את המראה שלך באופן קבוע ולהפוך לזוהרת ויפה יותר.

פאות קאסטם הן פאות המיוצרות בהתאמה אישית אליך, הלקוחה. הן איכותיות במיוחד ומעניקות מראה מושלם וטבעי. באמצעות פאות אלו, תוכלי להזמין את הפאה שאת חולמת עליה.

האפשרויות של פאות קאסטם הן אינסופיות והתהליך מהנה במיוחד. במקום להתפשר על בחירת פאה מתוך מגוון קיים, תוכלי לחבוש את פאת חלומותייך. את בוחרת את סגנון השיער, סוג השיער, כיוון צמיחת השיער, שביל השיער, אורכו, צבעו ואפילו את מבנה הרשת הפנימית. יועציה של חנות הפאות יסייעו לך בהחלטות אלו. הם יקחו את המידות של ראשך כדי להבטיח התאמה מושלמת.

פאת קאסטם מיוצרת בדיוק לפי דרישתך. היא תיתפר במיוחד לפי מידותייך, כדי להבטיח התאמה מושלמת. תוך מספר שבועות, היא תהיה מוכנה. פאות אלו מיוצרות משיער אדם באיכות הגבוהה ביותר, על ידי מעצבי פאות קאסטם מנוסים ומקצועיים. נשים רבות אף רוכשות שתי פאות קאסטם. כך הן יכולות לגוון את הופעתן לפי מצב הרוח.

כיצד פאות קאסטם שונות מפאות רגילות?

היתרון של פאות אלו, הוא בכך שהן נראות כחלק טבעי משיערך האמיתי. הן נעשות בעבודת יד ולא ע"י מכונה. ניתן לעצבן בכמה תסרוקות ואף להשתמש באביזרי שיער. פאות אלו הן יותר יקרות מפאות אחרות, אשר לא נעשות בעבודת יד. בנוסף, פאות רגילות מצריכות גם התאמה אישית. לאחר רכישתן צריך לספר אותן מעט ולהתאימן למבנה הפנים והן עדיין לא מושלמות כמו פאות קאסטם.

כאשר מדובר בפאות רגילות, הרבה פעמים קל לזהות אישה החובשת פאה, לפי הצורה הלא טבעית שהיא מונחת על ראשה. בדרך כלל נשים רבות נאלצות להניח סרט על קצה הפאה, כדי להסוות את הקו הטבעי של השיער.

בניגוד אליהן, פאות קאסטם נראות טבעיות להפליא, גם כשהן יבשות וגם כשהן רטובות. פאה זו נראית כל כך טבעית על ראשך, עד שאין אפשרות לדעת כי מדובר בפאה ולא בשיערך האמיתי. שביל השיער מעוצב בטבעיות, כך שהוא משתלב עם פניך בשלמות. מה גם שפאות אלו נוחות לשימוש ועמידות לזמן רב.

מה כולל תהליך ההזמנה של פאות אלו?

הכנה של פאות אלו אורכת כ-6-8 שבועות. בחנויות מסוימות תתבקשי להפקיד מקדמה של כ-50%, ובאחרות תתבקשי לשלם את המחיר המלא. לשם שליחת הפאה להכנה, תצטרכי לספק את כל המידע הדרוש – מידת ראשך, צבע הפאה, תסרוקת מבוקשת ועוד.

חשוב לדעת, כי במידה ואת סובלת מ ומנשירה חמורה, כדאי שתתחילי בתהליך ההזמנה מהר ככל האפשר, בשל זמן הייצור הממושך.

בנוסף, למרות הפיתוי לבחור בפאה עם תסרוקת אלגנטית, כדאי לבחור בתסרוקת פשוטה ונוחה, שתקל על התחזוקה השוטפת.

פאות קאסטם זה לקחת את חזון שלך את עיצוב החלומות שלך בפאה ולבנות את הפאה מאפס למאה כך שתרגיש ממש חלק ממך, וזה מגיע עד לדקויות הכי הכי קטנות, פאת קאסטם מותאמת לך במאת האחוזים, התהליך מתחיל מלקיחת מידות הראש המדויקות שלך, עומק, היקף וממש את כל מבנה הראש הייחודי שלך והכנת רשת שתהווה בסיס מושלם לפאה ותתלבש על ראשך כמו כפפה על יד.

לאחר מכן נבחר את השיער, זהו אחד החלקים הקריטיים והחשובים ביותר, נבחר יחד איתך את הגוון המדויק שאת מחפשת, את התנועה הטבעית של השיער בין אם זה חלק גלי או מתולתל, את כמות השיער ועוביו, את הרכות והנעימות שלו, ואת האיכות הטובה ביותר כך שישמר רך ואיכותי במשך שנים, ברגע שיש את השיער הנכון ניתן לעבור לשלב הבא ולהתחיל בבניית הפאה.

בניית פאה יכולה להיעשות בצורות ואופנים שונים ומגוונים, הכל תלוי במטרה שהפאה באה לשרת, בעיצוב שאליו את רוצה להגיע, ברמת הטבעיות וההשקעה, וכמובן בהתאמה ללקוחה לפי צרכיה, ולפי נתוני השיער הקיים שלה, בין אם מדובר בכך שתצטרך פאה בבנייה עם פרונט לייס במידה ויש לה קו צמיחה עם צמיחה נמוכה עקומה, או בגלל שהיא מעוניינת בטבעיות הרבה שפאה בבניה כזו מעניקה, זה יכול להיות גם טופ לייס לאוהבות המראה השטוח והצמוד של השיער על הקרקפת עם לייס מלא בחלק העליון והקידמי, ואולי היא דווקא צריכה פאה עם סקין שמעניק אזור דמוי קרקפת לחלק העליון ועבודת שזירה ביד לטשטוש חלק קידמי ולמראה יותר טבעי ומשוחרר, זאת ועוד יכולות להיות צורות הבנייה הייחודיות לפאה והכל תלוי בצורך ורצון הלקוחה.

השלב הבא לפאות קאסטם הוא יישום העיצוב של הפאה ברמת הגוון, אם הלקוחה מעוניינת במשחקי צבעים מעניינים, שורש כהה, קצוות בהירים,אומברה מיוחד, באליאז׳ מעניין או סתם גוונים מפוזרים שנותנים אור וחיות ועניין לשיער הפאה וללוק שלך, זה יכול להיות כל משחק בגוון ובצבע של הפאה, והעיקר שזה עיצוב החלומות שלך והמראה שתרצי לקבל.

לסיום השלב האחרון לפאת הקאסטם הוא מדידת הפאה על ראש הלקוחה, בדיקה וודאית שהכל יושב ונראה מושלם ולבסוף תספורת מדויקת ועכשווית שתתאים ותחמיא למבנה ותווי הפנים של הלקוחה, כמו למשל דירוג קידמי עדין שיפתח ויחשוף את הפנים היפות, פוני צד אופנתי שמשדרג את הלוק, דירוג כללי שמעניק משחק, זוויות ומראה שופע, פוני בובה מתוק שמדגיש את תווי הפנים העדינות ועוד ועוד כל מה שישים את הפאה במקום הראשון, ובה תרגישי הכי יפה ומיוחדת.

פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים
סניפי רחובות
פאות תהילה
מספרי טלפון למענה אנושי
סניף ירושלים

02-5875353

סניף רחובות

08-9458008

פאות תהילה
הפניות לסניפים דרך אפליקציית Waze
סניף ירושלים
סניף רחובות
רחוב עזרא
סניף רחובות
רחוב הרצל