להיות עם להרגיש בלי ואף אחד לא ידע- פאות לייס

פאות לייס הן פאות במבנה חדשני ומיוחד המעניק את המראה הטבעי ביותר, איך זה עובד? ומה זה בעצם לייס? וגם האם ישנם סוגי לייס שונים? עכשיו תקבלו את כל התשובות!

פאות לייס

ראשית נסביר מהו לייס, לייס זו רשת שקופה עדינה ודקה שעליה נשזרות שיערות הפאה בעבודת יד שערה שערה בטכניקה מיוחדת שדמה מראה קרקפת ומעל הכל דקה כ״כ שלא ניתן להבחין בה.
לייס יכול להגיע במס׳ צורות וגדלים שתי הצורות הנפוצות ביותר לשימוש בלייס בפאה הוא בחלק הקדמי או בחלק העליון מה שנקרא גם בשפה מקצועית לייס פרונט ולייס טופ, מה ההבדל בינהם? אז הנה הסבר קצר על איך כל אחד מהם נראה ולמי הוא מתאים.

לייס פרונט

מדובר בתוספת לפאה עם סקין, הוא מגיע בנוסף לסקין שמדמה קרקפת ומגיע כפס לכל המסגרת הקידמית של המצח, הוא יכול להיות בגודל מרקה לרקה ויכול להיות מצדע לצדע, כלומר או אזור המצח בין הרקות או כל החלק הקידמי של המצח ועד האוזניים, בלייס ישזרו השערות לפי קו צמיחת השיער המקורי של האישה מה שיעניק מראה טבעי לחלוטין, לייס פרונט מתאים למי שרוצה מראה טבעי ויפה בעל גובה ונוכחות מי שמחפשת פאה בעלת שיער שופע ומראה טבעי .

טופ לייס

לייס שנמצא בכל החלק העליון והקידמי של הפאה ועליו נשזרות השערות בעבודת יד כדאי לתת מראה טבעי לגמרי, הטופ לייס הוא דק מאד וצמוד לראש שכן מדובר בפיסת רשת דקה אחת בשונה מהסקין שעשוי ממס׳ שכבות בד, דבר זה הוא יתרון משמעותי למי שרוצה מראה הדוק וצמוד על הקרקפת, שביל מדויק, נוסף על כך בעקבות צורת הבנייה של הטופ לייס פאות אלה דקות יותר וקלילות יותר על הראש, כמעט ולא מורגשות, הרשת הדקה וצורת הבנייה הלא צפופה עושות את הפאה קלה ונעימה מאד על הראש.

באופן כללי פאות לייס הן פאות יותר יקרות בכלל העבודה הרבה והמושקעת שבהן וההתאמה המושלמת שלהן אלייך ולקו צמיחת השיער שלך, אבל עם לדבר על יתרונות זה בהחלט משתלם, המראה כ״כ טבעי ונוח וניתן לשחק ולהזיז את שיער הפאה לכל כיוון בכל רגע נתון, לאסוף, לפזר ולשחק עם המראה בכל דרך שתבחרי ממש כמו עם השיער שלך עצמך,

אז אם גם את רוצה ומחפשת פאה שתיתן את השואו, שלא תאפשר לאף אחד להבחין שלא מדובר בשיערך שלך ובנוחות וקלילות שאין דומה לה את מוזמנת לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה לפאה המושלמת בעבורך בה תוכלי לראות,למדוד, להתרשם ולקבל את הייעוץ מהמומחיות שלנו שיתאימו לך את פאת חלומותייך, התקשרי או השאירי פרטים, כי גם לך מגיע את הכי טוב!

להמשך הקטלוג