חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות לייס

להיות עם. להרגיש בלי. ואף אחד לא ידע.

פאות לייס הן פאות במבנה חדשני ומיוחד המעניק את המראה הטבעי ביותר, איך זה עובד? ומה זה בעצם לייס? וגם האם ישנם סוגי לייס שונים? עכשיו תקבלו את כל התשובות!

פאות למכירה
כל התמונות
שחור
בלונד
חום
חום דבש
פאות לייס (57)
בלונד
פאות לייס (59)
בלונד
פאות לייס (38)
בלונד
פאות לייס (25)
חום
פאות לייס (53)
חום
פאות לייס (3)
שחור
פאות לייס (33)
חום דבש
פאות לייס (18)
חום
פאות לייס (30)
בלונד
פאות לייס (52)
חום
פאות לייס (31)
בלונד
פאות לייס (12)
חום
פאות לייס (47)
חום
פאות לייס (29)
בלונד
פאות לייס (32)
בלונד
פאות לייס (62)
שחור
פאות לייס (55)
בלונד
פאות לייס (2)
שחור
פאות לייס (28)
בלונד
פאות לייס (1)
שחור
פאות למכירה
בלונד
פאות לייס (35)
חום דבש
פאות לייס (4)
שחור
פאות לייס (20)
חום
פאות לייס (60)
שחור
פאות לייס (48)
חום
פאות לייס (54)
חום
פאות לייס (11)
בלונד
פאות לייס (23)
חום
פאות לייס (8)
בלונד
פאות לייס (44)
שחור
פאות לייס (16)
חום
פאות לייס (17)
חום
פאות לייס (49)
חום
פאות לייס (37)
בלונד
פאות לייס (21)
חום
פאות לייס (26)
חום
פאות לייס (22)
חום
פאות לייס (14)
חום
פאות לייס (24)
חום
פאות לייס (9)
בלונד
פאות לייס (56)
בלונד
פאות לייס (19)
חום
פאות לייס (15)
חום
פאות לייס (6)
חום
פאות לייס (50)
חום
פאות לייס (10)
בלונד
פאות לייס (61)
שחור
פאות לייס (5)
חום
פאות לייס (46)
חום
פאות לייס (36)
חום דבש
פאות לייס (40)
בלונד
פאות לייס (42)
שחור
פאות לייס (45)
שחור
פאות לייס (43)
שחור
פאות לייס (27)
בלונד
פאות לייס (41)
חום דבש
פאות לייס (51)
חום
פאות לייס (39)
בלונד
פאות לייס (34)
חום דבש
פאות לייס (13)
חום
פאות לייס (7)
חום
לצפייה בתמונות נוספות

מהן פאות לייס?

לייס זו רשת שקופה עדינה ודקה שעליה נשזרות שיערות הפאה בעבודת יד שערה שערה בטכניקה מיוחדת שמדמה מראה קרקפת ומעל הכל דקה כ״כ שלא ניתן להבחין בה.

פאות לייס יכול להגיע במס׳ צורות וגדלים שתי הצורות הנפוצות ביותר לשימוש בלייס בפאה הוא בחלק הקדמי או בחלק העליון מה שנקרא גם בשפה מקצועית לייס פרונט ולייס טופ, מה ההבדל בינהם? אז הנה הסבר קצר על איך כל אחד מהם נראה ולמי הוא מתאים.

לייס פרונט.

מדובר בתוספת לפאה עם סקין, הוא מגיע בנוסף לסקין שמדמה קרקפת ומגיע כפס לכל המסגרת הקידמית של המצח, הוא יכול להיות בגודל מרקה לרקה ויכול להיות מצדע לצדע, כלומר או אזור המצח בין הרקות או כל החלק הקידמי של המצח ועד האוזניים, בלייס ישזרו השערות לפי קו צמיחת השיער המקורי של האישה מה שיעניק מראה טבעי לחלוטין, לייס פרונט מתאים למי שרוצה מראה טבעי ויפה בעל גובה ונוכחות מי שמחפשת פאה בעלת שיער שופע ומראה טבעי .

פאות קאסטם
פאות תהילה - פאות ארוכות

טופ לייס

לייס שנמצא בכל החלק העליון והקידמי של הפאה ועליו נשזרות השערות בעבודת יד כדאי לתת מראה טבעי לגמרי, הטופ לייס הוא דק מאד וצמוד לראש שכן מדובר בפיסת רשת דקה אחת בשונה מהסקין שעשוי ממס׳ שכבות בד, דבר זה הוא יתרון משמעותי למי שרוצה מראה הדוק וצמוד על הקרקפת, שביל מדויק, נוסף על כך בעקבות צורת הבנייה של הטופ לייס פאות אלה דקות יותר וקלילות יותר על הראש, כמעט ולא מורגשות, הרשת הדקה וצורת הבנייה הלא צפופה עושות את הפאה קלה ונעימה מאד על הראש.

באופן כללי פאות לייס הן פאות יותר יקרות בכלל העבודה הרבה והמושקעת שבהן וההתאמה המושלמת שלהן אלייך ולקו צמיחת השיער שלך, אבל עם לדבר על יתרונות זה בהחלט משתלם, המראה כ״כ טבעי ונוח וניתן לשחק ולהזיז את שיער הפאה לכל כיוון בכל רגע נתון, לאסוף, לפזר ולשחק עם המראה בכל דרך שתבחרי ממש כמו עם השיער שלך עצמך,

אז אם גם את רוצה ומחפשת פאה שתיתן את השואו, שלא תאפשר לאף אחד להבחין שלא מדובר בשיערך שלך ובנוחות וקלילות שאין דומה לה את מוזמנת לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה לפאה המושלמת בעבורך בה תוכלי לראות,למדוד, להתרשם ולקבל את הייעוץ מהמומחיות שלנו שיתאימו לך את פאת חלומותייך, התקשרי או השאירי פרטים, כי גם לך מגיע את הכי טוב!

עוד קצת על המונח פאות לייס

פאות לייס הן תופעה מעניינת ומורכבת בתחום הגנטיקה האנושית. המונח "פאות לייס" מתייחס לשגיאות בקריאת הקוד הגנטי שנגרמות כתוצאה מהפסקים או החסרים במולקולת הדנ"א (DNA).

פאות לייס יכולות להשפיע על פורמט ומשמעות הגנים, ובכך לגרום לשינויים בתופעות גנטיות וביצועי האבעת המידע הגנטי באורגניזם.

אחת התופעות הנוצצות ביותר שקשורות לפאות לייס היא נקודות המוטציה במולקולת ה-DNA. כאשר הפאות לייס מתרחשות באזורים חשובים בקריאת הקוד הגנטי, יכולות להתפתח מגוון רחב של בעיות בתפקוד האורגניזם. זה כולל התפתחות של תופעות גנטיות מחלותיות כמו סרטן, תסמין, סוכרת, ועוד.

עם התקדמות במחקר הגנטי, הצטברו ידע רב על סוגי פאות לייס, הן המוטציות המאופיינות על ידי חסרים והן אלו שנגרמות על ידי הכנסת הפסקים במשמעות הקריאה של הגן. כל אחת מן הפאות לייס המאומתות יכולה לשפות על תופעה מוגנטית מסוימת, ולכן המחקר בתחום מתמקד בזיהוי ובהבנת הערך הביולוגי של פאות אלו.

בניית טיפולים וטכנולוגיות מותאמות אישית לטיפול בחולי פאות לייס מהווה אתגר גדול בעולם הרפואה המודרנית. עם התפתחות יותר טכנולוגיה ומערכות ביואינפורמטיקה, יתרה הזדמנות גדולה לגלות פאות לייס במהירות ולפתח טיפולים אפקטיביים יותר ומותאמים אישית לכל אדם.

פאות לייס הן תופעה מרתקת בעולם הגנטיקה האנושית שמשפיעה על תפקודים גנטיים ועל גורמים ביולוגיים מרובים. החקר של פאות לייס מצוי בתקופת פיתוח דרמטית, וההבנה המורחבת בתופעה עשויה להביא להתקדמויות רבות בתחום הרפואה ובאופן האנושיות מאפשרת לנו להתייחס אליו בצורה אחראית ומבוגרת.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: