חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאות ארוכות

חוקי האופנה העוסקים באורך השיער משתנים בתדירות גבוהה יותר מאשר ניתן לעקוב אחריהם על ידי שינוי תספורת.

לעתים האופנה היא שיער ארוך ולעתים קצר. לקצר את השיער אין בעיה, אך להאריכו תוך פרק זמן קצר, זו משימה ממש בלתי אפשרית. הפתרון למקרים כאלה הוא קל ופשוט ומתבצע על ידי שימוש בפאות ארוכות המקנות לאישה מראה של שיער ארוך גם אם שיערה קצר ואפילו מגולח למשעי במקרה של נשים חרדיות או נשים העוברות טיפולים כימותרפיים.

כל התמונות
שחור
בלונד
חום
חום - אדום
לצפייה בתמונות נוספות

מי מאיתנו לא חלמה פעם על שיער ארוך?

מי מאיתנו לא נשאה עיניים בתור ילדה אל האגדה הידועה של רפונזל בעלת השיער הארוך ארוך? אבל גם בלי קשר לחלום ילדות כזה או אחר שיער ארוך תמיד היה דבר מרשים ויפייפה, כמות העיצובים שיוכלו לעשות לשיער כזה לא נגמרת, והוא נותן נוכחות ויופי רבים, אבל מי מצליח לגדל שיער ארוך כל-כך? זה תהליך שאורך שנים ארוכות וגם דורש בכל זאת גזירה של השיער מדי פעם כדי לשמור על בריאותו וחיוניותו, אבל נשים חובשות פאה יכולות להגשים חלום כזה ברגע, לבחור את האורך המדויק של השיער שהן רוצות, איכות וגוון השיער, רק לחבוש על הראש ולצאת עם לוק חדש לחלוטין.

יש לך פאה ארוכה ואת ממש רוצה לשמור עליה, על השיער היקר והיפייפה שלה? הנה כמה טיפים מעולים ומקצועיים לשימור ולטיפול בפאה הארוכה שלך:

טיפ ראשון מתייחס לכך שככל שהשיער ארוך יכולה להיות סבירות שיקבל קשרים במהירות יותר משיער קצר, בעיקר עם השימוש בו נעשה יום יום כאשר הוא פזור, במקרה כזה תרצי מידי ערב לאחר שאת מסירה את הפאה מהראש, להפוך אותה לחלק הפנימי ולהבריש בעדינות את אזור השיער בחלק של העורף.

בהמשך לטיפ הראשון אם את רוצה להבריש ולהוציא קשרים? אל תשכחי לסרק בשיטת ה״חלק תחתון לחלק עליון״, כלומר את מתחילה בהברשת קצוות השיער ולאט לאט עולה ומברישה מחלק גבוה יותר, בשום פנים ואופן אל תתחילי ישירות מההברשת החלק העליון, פעולה זו יכולה לגרום לתלישת שיער רבה וחבל.

עוד טיפ שימושי, כאשר את מניחה את הפאה בסוף היום במקומה וודאי שאת מניחה אותה במקום גבוה והשיער שלה גולש ולא מתקפל ונמעך, אמנם זהו שיער והוא גמיש כך שלא יגרם לא נזק אלה שבמידה ומדובר בשעות רבות בפוזיציה מקופלת השיער יכול לתפוס את התנועה ולהישאר מוטה גם ברגע שתשימי אותו על הראש, וזהו בעצם טיפ לשמירה על עיצוב הפאה לפאה ארוכה.

אם יש לך שאלות נוספות או שאת חובה קשיים כאלו ואחרים עם הפאה הארוכה שלך צלצלי אלינו ונשמח לתת לך ייעוץ ופתרונות מקצועיים ויצירתיים, פאות תהילה, הכי טוב לפאה שלך !

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: