חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כיסויי ראש

כיסויי הראש אצלנו בפאות תהילה משרתים את הצורך של כיסוי הראש ולאו דווקא מסיבות של אמונה דתית.

נשים אשר עוברות טיפולים כימותרפיים מלבד הצורך שלהן בפאה שתדמה את שיערן, הן נזקקות למשהו שיוכלו לכסות את ראשם איתו בעת שהן בבית או בבית הרפואה בעודן עוברות טיפולים וצריכות משהו יותר נוח וקליל מהפאה עצמה. פאות תהילה מציעים כיסויי ראש מיוחדים העשויים מבדי משי וכותנה עדינים ונעימים לראש, במיוחד לנשים שעוברות טיפולים והקרקפת שלהן רגישה מהרגיל. בנוסף כיסויי הראש האלו באים עם סרט נוגד החלקה מיוחד העשוי מבד קטיפה ונתפר בחלקו הפנימי הקידמי של כיסוי הראש וכך גם כאשר הקרקפת נמצאת בלי שיער כיסוי הראש לא יחליק וייפול מהראש.

כיסויי ראש

בכדי שכיסוי הראש יתאים וישב מבלי לזוז וללא צורך בקשירות מסובכות והתעסקות מיותרת בחצי היקפו הפנימי של כיסוי הראש ישנו גומי עדין שנמתח ומתלבש בקלות על כל ראש ואפילו בא עם קשירה מוכנה כך שנותר רק להניח את הכיסוי על הראש. כיסוי הראש מעולה לשימוש בלילה, את הפאה לא מומלץ לחבוש בזמן השינה משום שהתהפכויות בלילה וחיכוך עם הכרית עלולים להביא לתלישת שיער מהפאה, מה שמקצר את תוחלת החיים שלה וכיסוי ראש פותר את הבעיה הזו.

הכיסוי נוח יותר ודואג כי הקרקפת לא תתקרר בלילה. אם כן כיסויי הראש יכולים לשמש הן לכיסוי בשל אמונה דתית והן לנשים שזקוקות לכך מסיבות רפואיות, על כל פנים אנחנו מחזיקים מבחר גדול של דוגמאות וצבעים כדי שכל אחת תמצא את הסגנון שהיא מחפשת ותוכל ליהנות מאיכות, רכות, נוחות ויופי.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: