חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

פאות תהילה, רשת סלוני הפאות המצליחה אשר מנוהלת ע״י בני הזוג יצחק ותהילה גינדי משנת 1998.

לרשת שני סניפים ברחובות, בכל סניף אולם תצוגה מהמבחר הרחב של פאות ותוספות השיער שלנו.

הרשת פאות תהילה מעניקה את כל הפתרונות לשיער, החל מפאות לנשים אשר משום הנהגה דתית מכסות את ראשן, נוסף על כך פאות רפואיות אשר נועדו לנשים שלצערנו חוות נשירת שיער מסיבית עקב טיפולים רפואיים, וכלה בתוספות שיער אשר נועדו לכסות דלילות והתקרחות או פשוט לתת מראה שיער מלא ושופע יותר מסיבות אסתטיות.

אז איך הכל התחיל בעצם?

הכל התחיל בחלום, בכישרון ואהבה לתחום טיפוח השיער והיופי, ברצון לעסוק במשהו שייתן סיפוק יומיומי ותחושת שליחות ועשייה.

מאז היותה צעירה, תהילה, מנכלי״ת העסק, הייתה מנצלת כל הזדמנות שנקרתה בדרכה ללמוד, להתנסות ולעסוק במה שאהבה יותר מכל – שיער. עוד בשנות התיכון המוקדמות החלה לקחת קורסים בתחומי היופי ולהעשיר את הידע והנסיון שלה עד כמה שניתן. היא עיצבה, גזרה ושינתה את תסרוקותיהן של אחיותייה ושל כל הסובבים אותה בקצב מסחרר, וכמובן אח״כ למדה וקיבלה תעודות במקומות המובילים בתחום דאז.

לאחר שנים מספר יחד עם בעלה החליטה להפוך את התחביב למקצוע של ממש, וכך בעמל רב, דם, יזע ודמעות מה שהתחיל בעסק קטן בעוד חדר בבית, גדל עם השנים והפך לרשת סלוני פאות מצליחים העוסקים בכל הקשור בתחום השיער.

תהילה גינדי

אנחנו מתמחים בכל סוגי הפאות:

פאות רפואיות לנשים חולות סרטן / אלופציה או נשים שעוברות טיפולי הקרנות אשר כל אלה גורמים לאיבוד השיער ובמיוחד בשבילן קיימות הפאות הרפואיות הנעשות בהתאמה מושלמת ללקוחה לפי מידות ראשה ואשר מחקות את מראה שערה קודם הנשירה בצורה מושלמת, כך שלא יורגש ההבדל.

הבד, הרשת, צורת התפיסה הייחודית וכל הבנייה של הפאה בפאה רפואית היא בכדי להגיע למקסימום נוחות ועדינות של הפאה על הראש וכך לאפשר ללקוחה לעבור את התהליך הקשה הזה מבלי לפגוע בדימוי העצמי והסתכלות החברה עליהן.

פאות קאסטם היא נישה נוספת בפאות תהילה, אלו פאות הנבנות לפי בקשותיה המדוייקות של הלקוחה ואשר תואמות את כל דרישותיה עד לירידה לפרטים הקטנים ביותר כמו הגוון המדויק, האורך, סוג השיער וצורת הבנייה הספציפית שהכי תחמיא ותתאים ללקוחה.

בנוסף ישנם גם תוספות השיער אשר מגיעות במגוון סוגים וצורות בנייה בהתאמה לאזורי הדלילות / ההתקרחות או המילוי והנפח שהתוספת תעניק על פי צרכיה של הלקוחה, כל אלו ועוד בטכניקות המתקדמות ביותר שיאפשרו לתוספת השיער להשתלב באופן מושלם עם השיער הטבעי של הלקוחה ואשר מעניקות מראה טבעי, נוחות ויופי שאין כמותם.

פאות תהילה רשת סלוני הפאות בה הצוות המקצועי והמסור שלנו עובד מסביב לשעון בכדי לספק במקום שירותי ספרות, תיקון וחידוש פאות והתאמת פאות ותוספות שיער ללקוחות.

הלקוחות שלנו מספרות

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות: