אביזרים נוספים

קנית פאה או תוספת שיער? תתחדשי!

ועכשיו למי שמשקיעה ורוצה להעצים את היופי, לשמר את האיכות, לטפח ולדאוג לכתר ראשה – הנה כמה דברים שיכולים לעניין אותך.

אביזרים ומוצרי טיפוח ושימוש לפאה הם לעיתים הכרחיים ונדרשים בכדי להעניק לפאה / תוספת השיער שלך את הטיפול והטיפוח הראוי לה. מלבד טיפול חודשי בו הפאה שלך תעבור חפיפה וניקוי יסודי, תוברש בעדינות ותעוצב לפי בקשתך ישנם מוצרים מיוחדים שיעזרו לך לקבל אקסטרה יופי, נוחות ורעננות.

 

ישנם אביזרים רבים הנלווים לפאה, לכל אחת יש מוצרים שיועילו ויעזרו לה בהתאם לסוג השיער שלה. לשיער מתולתל ישנו מבחר סוגי מוס לעיצוב התלתלים ולקיבוע המראה האהוב, ישנו שמן מיוחד בשם הארגון אשר מעניק חיוניות, רכות וברק לשיער, ספריי לעיצוב וקיבוע מראה נקי ומדוייק, מסכות ושמפו ללא מלחים שמשאיר את השיער רך מהרגיל. ללקוחות שלנו שגרות רחוק ומעדיפות לחפוף מהבית, מברשות מיוחדת לפתיחת קשרים בשיער כך שלא תיפול אף לא שערה אחת משערות פאתך ועוד ועוד מוצרים שיסייעו לך לטפל בפאה / תוספת השיער שלך, לשמר את המראה ולהאריך את תוחלת החיים של המוצר כך שתוכלי לעשות בה שימוש במשך שנים ארוכות.

על הראש שלנו אנו שמים רק דברים איכותיים, רק מוצרים שיועדו לכך ושומרים עלינו מבחינה בריאותית ומקלים עלינו, חומרים כאלה שישרתו את מטרתנו ויעניקו לנו נוחות וקלילות. פאות תהילה מחזיקים בסוגי הדבקים הטובים והמקצועיים ביותר. ישנם סוגי הדבקים המגיעים בגדלים וכמויות שונות, דבק נוזלי או רצועות וגלילי דבק דו צדדי, הכל לפי הצורך ולפי רמת החוזקה שתרצי לתת לפאה / תוספת השיער המונחת על ראשך. ישנו גם מסיר דבק מיוחד שברגע מוריד את השפעת הדבק ומאפשר לך להוריד ולהסיר את ההדבקה בקלות רבה וללא כאב.

למרות שהפאה או תוספת השיער שלך עשוייה משיער טבעי איכותי ומשובח ההתנהלות שלך איתה היא שונה לגמרי מההתנהלות עם שיערך הטבעי, לפאה נעשית חפיפה רק אחת לשלושה שבועות ועד חודש בניגוד לשיערך שנחפף כל יום ואסור לשים במהלך כל התקופה הזו כלום על השיער מלבד מוצרים המותאמים לכך. מוצרים שהשארתם על השיער ללא שטיפה לתקופה של מספר שבועות לא יגרמו לשיער להיות יבש או דביק ולא יורידו ממגעו הנעים, כמו כן בכדי לשמר מראה ועיצוב מסוים כך שלא יהרס במהלך החודש נזדקק מידי כמה ימים לרענן את השיער ולתת לו את החיוניות המגיעה לו ולכן חשוב להשתמש ולבחור בקפידה את המוצרים שאיתם נטפח את כתר ראשנו.